Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Schlecker     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Schlecker - 3.4 na 5 . Głosy: 29

 

Gazetka Schlecker drogerie - promocje, ulotka.

schlecker

O firmie Schlecker

Firma Schlecker to niemiecka firma drogeryjna. Jest jedna z największych sieci drogerii na świecie i zatrudnia ponad 52 000 osób. W Europie posiada około 14 000 sklepów. Schlecker w swojej sprzedaży posiada kosmetyki własnej marki AS, AS Baby i Rilanja. Drogerie posiadają własny magazyn centralny w Polsce i oferują około 4 000 pozycji asortymentowych. Firma pojawiła się w naszym kraju w 2004 roku. Sieć Schlecker zorganizowana jest na zasadzie sklepów własnych. Średnia powierzchnia sprzedaży wynosi 130 - 200 m2. Firma posiada sklepy na terenie całej Polski. Firma zabiega o klientów organizując częste promocje i wydając regularnie gazetkę promocyjną.


Gazetka Schlecker - promocje

Gazetka Schlecker, a w niej aktrualne oferty promocyjne. Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki drogerii Schlecker. Aktualna gazetka promocyjna przedstawia najnowsze promocje Schlecker.

Obowiązujące promocje zależą od drogerii Schlecker. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Schlecker.

 

Aby otworzyć gazetkę promocyjną, ulotkę firmy Schlecker kliknij na "SCHLECKER Zapoznaj się z naszymi promocjami".

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Schlecker w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy Schelcker.nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

SCHLECKER

http://www.schlecker.com

schlecker

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież