Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Oriflame
Oriflame     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Oriflame - 4.3 na 5 . Głosy: 6

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Oriflame - promocje

oriflame-logo

O firmie Oriflame

Oriflame to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży kosmetycznej. To Szwedzka firma, która na rynku funkcjonuje już od ponad 50 lat. W tym czasie zdążyła otworzyć swoje oddziały w ponad 60 krajach, na kilku kontynentach. Firma prowadzi doskonale sprawdzająca się strategię sprzedaży pośredniej. Konsultanci firmy, których na całym świecie jest ponad 3 miliony są pośrednikami pomiędzy firmą, a bezpośrednimi klientami. Konsultant Orfilame ma dostęp do produktów po niższej cenie, a więc sam może zarabiać na sprzedaży produktów. W ten sposób część ciężaru reklamy produktów spada na konsultantów, ponieważ to w ich interesie jest zdobycie jak największej liczby chętnych na swoje produkty. Oriflame w swojej wizji zawiera popieranie idei i wartości ekologicznych. Część swoich dochodów koncern oddaje także na Fundację Oriflame Dzieciom, której celem jest stwarzania prawidłowych warunków rozwoju dzieci. Jeśli chodzi o liczby, firma osiąga rocznie przychód około 1,5 miliarda euro i zatrudnia ponad 7500 pracowników.

Katalog Oriflame

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowego katalogu Oriflame. Poniżej znajduje się katalog produktów Oriflame.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Oriflame w pełnych rozmiarach ejdź na stronę firmy.


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Oriflame

http://pl.oriflame.com
oriflame-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.
 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #4 Basia
Hej jeśli ktoś byłby zainteresowany kosmetykami Oriflame w promocyjnych cenach w Lublinie lub okolicy serdecznie zapraszam :)
Cytuj
 
 
0 #3 anna
chcesz kupić kosmetyki? a może sama chcesz zarabiać? zadzwoń 886446515 a dowiesz się więcej: okolice nowy targ, zakopane
Cytuj
 
 
0 #2 Asiek
Hej Marta. słuchaj byłabym zainteresowana twoimi kosmetykami i ofertami z oriflame o to moj kontakt
email.: asiiuniaa@gmail .com
Cytuj
 
 
+1 #1 Marta
Oferuje kosmetyki Oriflame w niższych cenach ! Zainteresowany prosze o kontakt.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież