Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Millor     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Millor - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Millor - gazetka, promocje, ulotka


millor-logo


O firmie Millor

Perfumerie Millor działają na rynku 20 lat. W sklepach Millor wykfalifikowany personel jest do dyspozycji klientów. Firma Millor oferuje swoim klientom korzystne promocje, atrakcyjne, markowe produkty w cenach z rabatami. Podczas zakupów można skorzystać z pokazów makijażu, które odbywają się regularnie i są prowadzone przez wykwalifikowane wizażystki.
Sklepy firmy Millor znaleźć możńa w województwie śląskim. W każdym sklepie tej sieci znaleźć można markowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, jak również ekskluzywnych zapachów dla pań i panów.W sklepach Millor oferta ta sięga 240 zapachów.

Gazetka Millor - promocje

Gazetka Millor przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na perfumy, artykuły do higieny ciała oraz chemię gospodarczą. Najnowsza gazetka promocyjna sieci Millor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Millor. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Millor.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Millor w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Millor

http://millor.pl/
millor-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież