Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Marionnaud     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Marionnaud - 3.5 na 5 . Głosy: 11

Ulotka, gazetka promocyjna, Marionnaud - promocje


Marionnaud_logo

O firmie Marionnaud

Firma Marionnaud została założona we Francji w 1984 roku przez Marcela Frydman. W roku 1996 sieć liczyła już 48 perfumerii. Obecnie na świecie znajduje się około 1300 salonów Marionnaud, z czego około 50 w Polsce. Marionaud jest spółką akcyjną we Francji, której właścicielem jest Grupa AS Watson. Sieć Marionnaud posiada program dla lojalnych klientów - kartę na której można gromadzić punkty przy okazji każdych zakupów.

Perfumeria Marionnaud działa w ramach ogólnopolskiej sieci perfumeryjnej. Firma oferuje wyroby kosmetyczne i pielęgnacyjne dla pań i panów. Oferuje w sprzedaży perfumy i kosmetyki damskie oraz męskie, akcesoria do makijażu oraz różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Asortyment: Perfumeria, kosmetyki, perfumy, wody toaletowe, kosmetyki do makijażu, Instytut Piękna Marionnaud, szczotki do włosów, szampony, grzebienie, obcinaczki do paznokci, pędzelki do makijażu, pincety, podkłady, tusze do rzęs, mascary, szminki, perfumy, akcesoria


 

Ulotka, gazetka promocyjna Marionnaud Parfumeries

Aktualna gazetka promocyjna sieci Marionnaud. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Marionnaud.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji perfumerii Marionnaud.

 

 

Aktualne promocje Marionnaud

Poniżej znajdziesz promocje Marionnaud

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Marionnaud w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Marionnaud

http://www.marionnaud.pl/
Marionnaud_logo

Kontakt

 

tel. 48 22 322 67 57
fax. 48 22 322 67 56

Siedziba


Ulica: Maryli 17
02-842, Warszawa

województwo mazowieckie

 

 


Pokaż Marionnaud - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 iwaannna
Polecam krem do twarzy Qiriness
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież