Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Koliber     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Koliber - 3.5 na 5 . Głosy: 6

Ulotka, gazetka promocyjna Drogerie Koliber - promocje

koliber-logo

O firmie Drogerie Koliber


W maju 200 roku z inicjatywy polskich kupców z branży kosmetycznej powstała pomysł założenia Stowarzyszenia. W listopadzie 2000 roku grupa liczyła już 15 członków, pozwoliło to na zrzeszenie się w Stowarzyszenie. Wpis do Rejestru Stowarzyszeń wraz ze zgodą na prowadzenie działalności gospodarczej zostało wydane 2 października 2001. Działalność gospodarczą rozpoczęto 21 marca 2002 poprzez wydanie pierwszej gazetki reklamowej. Gazetka promocyjna wydawana jest regularnie pod koniec każdego miesiąca. W dniu 25 maja 2005 roku podjęto uchwałe o utworzeniu spółki kapitałowej. Spółka liczy około 80 drogerii kosmetycznych.

 

 

Ulotka, gazetka promocyjna Drogerii Koliber

Aktualna gazetka promocyjna sieci Drogerie Koliber. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Drogerie Koliber. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Drogerie Koliber.

Gazetka Koliber

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Drogerii Koliber w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

n

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Drogerie Koliber

http://www.drogeriekoliber.pl
koliber-logo

Kontakt


tel. (0-32) 330 20 04
fax. (0-32) 330 20 05

oraz numer telefonu komórkowego:
tel. 0 502 389 856

 

Siedziba


Drogerie KOLIBER Sp. z o.o.
ul. Kozielska 25
44-100 Gliwice

 


Pokaż Drogerie Koliber - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież