Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Jasmin     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Jasmin - 4.3 na 5 . Głosy: 4

Gazetka Jasmin - promocje, ulotka

jasmin-logo

O firmie Jasmin

Sieć drogerii Jasmin nalezy do spółki z o.o. Drogerie Arter. Drogerie Aster sp. z o.o. aby zadowolic klientów swoich drogerii Jasmin, wydają co miesiąc nową gazetkę promocyjną. W gazetce znajdują sie w markowe produkty takie jak perfumy, mydła, dezodoranty, proszki do prania, szampony, a także produkty drogeryjne. W sklepach Jasmin można także znaleźć kosmetyki marki własnej do pielęgnacji włosów i paznokci.


Gazetka Jasmin - promocje

Ulotka i promocje w Jasmin zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Jasmin. Aktualna gazetka promocyjna Jasmin. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Jasmin. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Jasmin, gazetka Jasmin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje w gazetka Jasmin. Aby obejrzeć Aktualną gazetkę wybierz odpowiedni miesiąc.


Jeśli chcesz gazetkę Jasmin w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Jasmin

 

http://www.drogeriejasmin.pl/
jasmin-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Agata
Szukałam Waszej strony pod "www.jasmin.pl", "www.jasmin.com.pl" - chyba tem\n Wasz internetowy adres nie jest najlepszy :) Pozdrawiam bo stronka bardzo fajna.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież