Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Glossybox     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Glossybox - 4.5 na 5 . Głosy: 2

Promocje i katalog Glossybox

 

tagomago-logo

O firmie Glossybox

GLOSSYBOX - światowy hit, który podbija serca kobiet w 15 krajach. Od kiedy, w marcu 2011 r. zostało wysłane pierwsze pudełko, GLOSSYBOX zafascynował swoim entuzjazmem w dzieleniu się doświadczeniem w sprawach piękna, tysiące kobiet na 4 kontynentach. To zestaw markowych mini kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów w eleganckim różowym pudełku, które można zamawiać online z dostawą do domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wybrane promocje Glossybox

Firma Glossybox często organizuje specjalne promocje. Warto korzystać z okazji gdyż czasem ceny są atrakcyjne, a produkty oryginalne.

 

005 Blond

 

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce Glossybox. Katalog Glossybox zawiera najnowsze promocje na perfumy i ekskluzywne kosmetyki.  Promocje w Glossybox zmieniane są regularnie.

 

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Glossybox

 

www.glossybox.pl

tagomago-logo

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież