Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Drogerie Polskie     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Drogerie Polskie - 4.2 na 5 . Głosy: 10

Gazetka Drogerie Polskie - promocje

polskie-drogerie-logo

O firmie Drogerie Polskie

Drogerie Polskie Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć drogerii działająca od kwietnia 2010 roku. Jej celem jest zintegrowanie niezależnego rynku drogeryjnego pod wspólnym szyldem, aby sprostać zachodniej konkurencji i osiągnąć status lidera wśród sieci drogeryjnych. Wychodzi bowiem na przeciw potrzebom zarówno konsumentów, jak i producentów. Marka Drogerie Polskie oparta jest na profesjonalizmie, odpowiedzialności, polskiej tożsamości oraz partnerstwie i zaangażowaniu uczestników sieci. Zajęła 4. miejsce w rankingu działających w Polsce sieci drogeryjnych, przeprowadzonym na łamach dwutygodnika detalistów branży FMCG "Detal Dzisiaj" (2011/02/10, nr 2.). Firma prowadzi dynamiczną ekspancję na rynku. Obecnie (kwiecień, rok 2011) do sieci nalezy już 97 sklepów. W ofertach sklepu można znaleźć kosmetyki, chemię gospodarczą, perfumy...

 

 

Promocje, ulotka, gazetka Drogerie Polskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Drogerie Polskie zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Drogerie Polskie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Drogerie Polskie.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Drogerie Polskie. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Drogerie Polskie.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Drogerie Polskie

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Drogerie Polskie. Oferta specjalna dla Ciebie.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Drogerie Polskie w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Drogerie Polskie

 

http://www.drogeriepolskie.pl

 

polskie-drogerie-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież