Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Avon     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Avon - 4.2 na 5 . Głosy: 5

Katalog Avon - gazetka, promocje, ulotka


avon-logo

O firmie Avon

Avon Cosmetics Polska to najstarsza ze spółek, powołana w roku 1992. Jej najważniejszym celem jest dostarczanie do polskich domów wysokiej jakości produktów za niewygórowaną cenę. Dystrybucja kosmetyków Avonu opiera się na systemie sprzedaży bezpośredniej – niezależne Konsultantki regularnie dostarczają produkty bezpośrednio do klientów.

W 1997 roku w Garwolinie powstała fabryka, która obecnie nosi nazwę Avon Operations Polska i jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie.

W Polsce Avon to trzy niezależne spółki: Avon Cosmetics Polska, Avon Operations Polska i Centrum Usług Finansowych. Historia Avonu w Polsce to historia ekonomicznego sukcesu jednej z największych amerykańskich inwestycji bezpośrednich w Polsce.

W roku 2005 powstała trzecia spółka Avonu w Polsce – Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre) zajmująca się obsługą procesów finansowo-księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Aktualny katalog Avon znajdzież poniżej.

Promocje Avon

Zostań konsultantką i kupuj taniej produkty Avon.

 

 

Katalog Avon - gazetka

Obejrzyj aktualny katalog kosmetyków Avon i zapoznaj się z najnowszymi promocjami. Polecamy nowy katalog Avon. Katalog Avon jest regularnie wydawany i zawsze można znaleźć w nim ciekawe promocje na kosmetyki. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Avon. Aktualna gazetka promocyjna sieci kosmetycznej Avon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Avon. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Avon.

 

Aby obejrzeć gazetkę promocyjną Avon "chwyć" myszką za róg katalogu..

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Avon w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

AVON

http://www.avon.pl
avon-logo

Kontakt

Avon Cosmetics Polska

Tel: (22) 878 27 90
Fax: (22) 878 27 09

Siedziba

Avon Cosmetics Polska


ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa

 


Pokaż Avon - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #3 ania
czy zna ktos numer na avon non stop
Cytuj
 
 
0 #2 Magda
na rynku jest wiele firm polskich które maja lepsze specjalistyczne kosmetyki niż Avon. wiem co mówię bo jestem konsultantka Avonu od 1999 roku i sporo moich klientek miało uczulenia na ich produkty, wiec wcale takie super nie są.
Cytuj
 
 
-1 #1 emila
Regularnie oglądam katalog Avonu i zamawiam kosmetyki. Avon ma najlepsze kosmetyki.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież