Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Aster     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Aster - 3.7 na 5 . Głosy: 23

Gazetka promocyjna Aster - promocje, ulotka

O firmie Aster

Drogerie Aster to Polska sieć drogerii, które dynamicznie się rozwija. Sklepy Aster sa sklepami samoobsługowymi i funkcjonują na terenie całej Polski. Sklepy otwierane sa w atrakcyjnych lokalizacjach takich jak centra i galeria handlowe, a także przy głównych ulicach. Sklepy Aster mają powierzchnię handlową od 60 m2 do 700 m2. Pierwszy sklep powstał w 2000 roku w Tucholi na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego. W tej chwili (grudzień 2011) sieć drogerii Aster posiada 127 sklepów własnych oraz 4 sklepy otwarte na zasadzie franczyzy. Sieć sklepów Aster często oferuje atrakcyjne promocje w gazetkach. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami.

Gazetka Aster

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki drogerii Aster.

Obowiązujące promocje zależą od drogerii Aster.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę internetową Aster w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

ASTER

http://www.drogerieaster.pl

aster-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #2 Ewa
No popieram magde też wiem coś na ten temat,w ogóle sie nie liczą z pracownikami.
Cytuj
 
 
+3 #1 MAGDA
Chciałam przestrzec dziewczyny które chcą pracować w tej firmie to jedno wielkie oszustwo mają ludzi za nic i traktują pracowników jak śmieci ja tam pracowałam i podpisałam umowę którą mi zabrano do podpisu i przez trzy miesiące nikt mi nie oddał tej umowy. Powiadamiają mailem że nie przedłużają umowy. aster to jedno wielkie bagno!!!!!!!!!O DRADZAM PRACY W TAKIEJ ATMOSFERZE!!!MA JĄ PRACOWNIKÓW ZA NIC!!!!!!
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież