Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Perfumerie, drogerie
Blue     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Blue - 4.7 na 5 . Głosy: 3

Blue - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Blue

Właścicielem drogerii Blue jest  spółka Delko.  Powstała ona w 1995 roku. Została założona przez właściceli kilkunastu hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków z całej Polski. Sprzedawała swoje produkty w charakterze  hurtowym. Grupa Delko jest notowana na GPW od 2009 roku.  W chwili obecnej oferuje swoim klientom  poprzez drogerie sprzedaż detaliczną. W swojej ofercie proponuje produkty kosmetyczne, chemie gospodarczą i środki higieny osobistej.
Drogerie Blue proponuja swoim klientom korzystne ceny i wiele ciekawych promocji.

 

Gazetka Blue - promocje

Gazetka Blue prezentuje najnowsze promocje tej sieci firmy. Wśród nich znajdziesz promocje na chemię gospodarczą, kosmetyki. Aktualna gazetka promocyjna sieci Blue. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Blue. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Blue.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Blue w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Blue
 
http://www.bluestop.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież