Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Perfumerie, drogerie
Kosmyk     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Kosmyk - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Kosmyk - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Kosmyk

Firma Kosmyk posiada swoje sklepy w kilku maistach. oferuje swoim klientom produkty w promocyjnych cenach. W sklepach Kosmyk znaleźć można szeroki asortyment kosmetyków dla kobiet, produkty dla do pielęgnacji dla najmłodzysch, chemię gospodarczą. Drogerie Kosmyk proponują wiele promocjy cenowych na wiele produktów.

Gazetka Kosmyk - promocje

Gazetka Kosmyk przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Kosmyk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Kosmyk. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Kosmyk.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Kosmyk w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Kosmyk
 
www.kosmyk.com.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież