Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Perfumerie, drogerie
Ipson     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Ipson - 3.3 na 5 . Głosy: 3

Gazetka Ipson - promocje, ulotka


ipson-logo


O firmie Ipson

IPSON Sp. z o.o. to firma prowadzona pod polską marką. Początek tej firmy to 1993 rok.
Firma Ipson jest głównym dystrybutorem m.in. artykułów higienicznych Bella oraz materiałów opatrunkowych oferowanych przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
Od 1998 roku firma Ipson proponuje w swojej ofercie chemię gospodarczą i kosmetyki różnych marek- Colgate & Palmolive, Henkel, Gold Drop, Procter & Gamble, Sfera, Sc Johnson, Unilever, Cussons, Świt, Harry, Pollena Ścinawa czy Pollena Ostrzeszów.
Od 2001 roku firma ta może pochwalić się produkcją ekologicznego papieru toaletowego EcoLinia.
Od 2006 roku Ison zajmuje się również dystrybucją sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego, przez co proponuje szeroką gamę produktów.
Otwarty niedawno sklep internetowy umożliwia klientom łatwy dostęp do wszystkich produktów.
Firma otworzyła w 2011 roku drugi sklep w Warszawie.
Oferta firmy skierowana jest do klientów hurtowych, detalicznych oraz ośrodków medycznych.

Gazetka promocyjna Ipson - ulotka

Gazetka Ipson proponuje swoim klientom najciekawsze promocje w swojej ofercie. Wśród nich znaleźć można promocje na kosmetyki, artykuły do higieny jak i artykuły chemiczne. Aktualna gazetka promocyjna sieci Ipson Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Ipson. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Ipson.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Ipson w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Ipson

http://www.ipson.pl
ipson-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież