Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Budowlane TGS Łazienki


TGS Łazienki     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
TGS Łazienki - 4.7 na 5 . Głosy: 3

TGS Łazienki - gazetka, promocje, ulotka


tgs_partner-logo


O firmie TGS Łazienki

TGS Partner to sieć salonów łazienek. Oddziały znajdują się w Bytomiu, Chrzanowie, Zabrzu, Opolu, Piekarach Śląskich, Sosnowcu, Strzelcach Opolskich, Zawierciu i Łukowie. TGS w swoich sklepach oferuje swoim klientom gotowe aranżacje łazienek. Sieć sklepów TGS posiada duzy wybór płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, kabin, wanien oraz armatury sanitarnej. W ofercie tej firmy znaleźć można ciekawe promocje na dużą ilość artykułów markowych firm. Zdecydowana większość prpduktów przedstawaianych w sowjej ofercie jest dostępna w magazynach centralnych. Firma TGS wsój towar dostarcza gratis. W salonach sieci TGS klienci posiadają możliwość skorzystania z usługi projektowania łazienki 3D w cenie.

Gazetka TGS Łazienki - promocje

Gazetka TGS Łazienki przedstawia najnowsze promocje tej firmy. Wśród nich znajdziesz  płytki ceramiczne, ceramikę łazienkową, kabiny, wanny oraz armaturę sanitarną. Aktualne promocje sieci TGS Łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji TGS Łazienki. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych TGS Łazienki.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę TGS Łazienki w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

TGS Łazienki

http://www.tgs.pl
tgs_partner-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież