Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Praktiker     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Praktiker - 3.4 na 5 . Głosy: 26

Gazetka Praktiker - promocje, ulotka.

O firmie

Praktiker jest międzynarodową siecią marketów budowlanych. Firma ma swoje placówki w 10 krajach. W Polsce pierwszy market budowlany powstał w 1997 roku w Jankach pod Warszawą. W roku 2011 jest ich 22, w 18 miastach. Sieć sklepów handlowych Praktiker zatrudnia około 2100 pracowników. Firma w swoim asortymencie posiada ponad 45000 produktów niezbędnych do domów, mieszkań i ogrodów. Oprócz szerokiej gamy artykułów artykułów - sieć sklepów Praktiker posiada także szeroką ofertę serwisową i prowadzą sprzedaż ratalną. Dzięki połączeniu najwyższej jakości oferowanych towarów i usług, z ich szerokim wyborem i atrakcyjnymi cenami, koncern zyskał uznanie wśród Klientów na świecie. Praktiker prowadzi także sprzedaż w internecie gdzie łatwo można dokonać zakupów w tej sieci handlowej.

 

Katalog Praktiker

Zapraszamy do zapoznania się z nową gazetką Praktiker. Praktiker regularnie publikuje nową gazetkę w której można znaleźć najnowsze promocje. Obejrzyj aktualną gazetkę Praktiker. W gazetce znajdziesz promocje na artykuły wprost ze sklepu. Gazetka Praktiker dostępna jest poniżej.


 


nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

PRAKTIKER
http://www.praktiker.pl
praktiker-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #1 makao
Zawsze tam robie zakupy i chyba tam najtaniej
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież