Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Platforma
Platforma materiały budowlane     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Platforma materiały budowlane - 3.6 na 5 . Głosy: 9

Platforma - materiały budowlane - gazetka, promocje

O firmie Platforma Materiały Budowlane

Platforma materiały budowlane to międzynarodowa firma, która należy do większego przedsiębiorstwa budowlanego. Oferta sklepów jest skierowana głównie do średnich oraz małych przedsiębiorstw, zajmujących się dystrybucją materiałów budowlanych. Sklepy są wykonane w koncepcji cash&carry, czyli hurtowni dla klientów indywidualnych. Aby stać się klientem, trzeba posiadać swoją działalność, ponieważ jest to warunkiem otrzymania karty klienta sklepu Platforma materiały budowlane. Oferta sklepów jest bardzo bogata, stały asortyment to około 20 tys. różnych produktów, dla każdego rodzaju klientów. Firma nastawiona jest głównie na klientów poszukujących rozwiązywanie problemów technicznych. Oddziały platforma materiały budowlane mają za zadanie zapewnić głównie odpowiednią atmosferę oraz wygodne zakupy. Przedsiębiorstwo ma swoje oddziały w licznych krajach Europy, takich jak Francja, Polska, Hiszpania oraz Holandia i Meksyk. Ekspansja firmy trwa jednak cały czas i nieustannie są otwierane nowe oddziały w różnych państwach.

 

Gazetka Platforma - Materiały Budowlane

Gazetka Platforma wydawana jest regularnie. Zapraszamy do obejrzenia aktualnej gazetki ze sklepu Platforma. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Platforma - materiały budowlane.

Aby obejrzeć najnowszą gazetkę promocyjną wybierz swoje województwo, następnie sklep w którym chcesz robić zakupy.

Kliknij po lewej stronie na datę aby obejrzeć gazetkę z danego okresu.


 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Platforma - materiały budowlane w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Platforma - materiały budowlane
http://www.platforma.co.pl/
platforma

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.


 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież