Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Obi     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Obi - 4.1 na 5 . Głosy: 17

 

Gazetka Obi - promocje, katalog

O firmie Obi

OBI jest jedną z największych firm na polskim i europejskim rynku budowlanym. W Niemczech jest przedsiębiorstwem franczyzowym.
Na świecie Obi posiada swoje sklepy i prowadzi sprzedaż artykułów budowlanych w takich krajach jak w Polska, Włochy, Austria, Węgry, Słowenia, Czechy, Szwajcaria, Bośnia i Hercegowina, Rosja i Chorwacja.Przedsiębiorstwo OBI zatrudnia około 30 000 pracowników. Oferuje szeroki asortyment w liczbie około 70 000 artykułów i wiedzę fachowców oraz korzystne ceny marketu budowlanego.
Nowo wybudowane markety posiadają powierzchnię 12 000 m2 - 16 000 m2.
Przy marketach OBI poza marketem budowlanym znajduje się centrum ogrodnicze OBI. Sam market dzieli się na obszary budować, mieszkać, ogród i technika. System prowadzenia kolorami, prosta prezentacja towarów, przejrzyste ustawienia produktów oraz liczne stanowiska informacyjne zapewniają dobrą orientację oraz całkowity przegląd asortymentu.
Według badań Niemieckiego Instytutu TNS firma OBI jako marka jest rozpoznawana przez 98% respondentów, co pozwala zaliczyć ją do najbardziej znanych marek w Niemczech.

Gazetka Obi

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Obi. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Obi. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Obi . Ulotka i promocje Obi znajduje się poniżej.

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki Obi.

Obowiązujące promocje zależą od marketu OBI. W gazetce Obi znajdziesz aktualne promocje na artykuły budowlane. Zapraszmy do zaponania się z ofertą sieci Obi.

Aktualną gazetkę Obi oraz najnowszy katalog znjadziesz poniżej.

 

Katalog Obi

Katalog przedstawia artykuły ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem na 2013 rok.

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+2 #1 krzychu
Gazetka promocyjna od 12 strony ma ciekawe promocje :)
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież