Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Nomi     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Nomi - 3.7 na 5 . Głosy: 23

Nomi - promocje, gazetka, ulotka

nomi-logo

O firmie Nomi

Firma NOMI S.A. powstała w kwietniu 1993 roku i jako pierwsza w Polsce sieć handlowa zaoferowała klientom pełen asortyment produktów dla domu i ogrodu. Aktualna gazetka Nomi wydawana jest regularnie.
Dzięki dynamicznemu rozwóju Firmy, na dzień dzisiejszy (kwiecień 2011 rok) firma otworzyła 34 sklepy na terenie całej Polski, co pozwoliło na stworzenie 1760 miejsc pracy. W styczniu 2006 roku w Piotrkowie Trybunalskim został otwarty nowoczesny magazyn centralny zatrudniający ponad 60 osób z tego regionu. Od 2007 roku Firma wchodzi w skład polskiej grupy kapitałowej zarządzanej przez i4ventures
NOMI S.A. zawdzięcza swoją pozycję młodemu zespołowi zarządzającemu. Sieć oferuje klientom szeroką ofertę dobrej jakości towarów, atrakcyjne ceny, częste promocje, dodatkowe działania marketingowe oraz fachową obsługę.

Gazetka Nomi - promocje

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Nomi. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Nomi. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Nomi. Ulotka i promocje Nomi znajdują się poniżej. Nanowsza oferta sklepu Nomi. Gazetka Nomi. Poniżej znajdziesz aktualnę gazetkę promocyjną.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Nomi w pełnych rozmiarach obejrzyj stronę firmy.


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Nomi

 

http://www.nomi.pl

nomi-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież