Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Budowlane Merkury Market


Merkury Market     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Merkury Market - 3.0 na 5 . Głosy: 2

Merkury Market - gazetka, promocje, ulotka


merkury_market-logo


O firmie Merkury Market

Firma Merkury Market rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. Zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. W swojej ofercie posiada ponad 55 tys. artykułów. Sklep posiada bogatą ofertę z wielu kategorii. Oferuje szeroki wachlarz płytek ceramicznych, szeroki asortyment drzwi, paneli ściennych i podłogowych. Ponadto w sklepach Merkury Market można znaleźć lampy i żyrandole, firany, zasłony,tapety, galanterię drewnianą oraz dywany.
Filozofia firmy to wprowadzanie najbardziej konkurencyjnych cen i spełnianie najwyższych wymagań.
W sklepach Merkury Market można korzystać ze sprzedaży ratalnej oraz z Karty Stałego Klienta.

Gazetka promocyjna Merkury Market - ulotka

Aktualna gazetka promocyjna sieci Merkury Market. Gazetka Merkury Market oferuje w swojej gazetce najnowsze promocje tej sieci handlowej.Wśród nich znajdziesz promocje na materiały budowlane, panele oraz użyteczne akcesoria do domu. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Merkury Market. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Merkury Market.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Merkury Market w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Merkury Market

http://www.merkurymarket.pl
merkury_market-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież