Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Budowlane Leroy Merlin

Leroy Merlin     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Leroy Merlin - 4.0 na 5 . Głosy: 19

Leroy Merlin - gazetka, promocje, ulotka

leroy_merlin_logo

 

O firmie Leroy Merlin

Sieć handlowa Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest powiązana z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM).
W 2006 r. utworzono GROUPE ADEO i jest to obecnie drugi w Europie i czwarty na świecie dystrybutor w branży budowlanej.
W skład GROUPE ADEO wchodzą duże sklepy budowlano-dekoracyjne - Leroy Merlin, małe i średniej wielkości sklepy (AKI, Bricocenter, Weldom), sklepy-składy (Bricoman, Bricomart) i inne (DomPro, Zodio Kbane). W 2010 GROUPE ADEO to 58 000 pracowników i 20 przedsiębiorstw w 9 krajach. W Polsce firma Leroy Merlin zaczęła działać w 1994 roku. W roku 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą.
W 2010 r. Leroy Merlin w Polsce to 38 sklepów w dużych i średnich miastach, o powierzchni handlowej od 6,0 do 18 tysięcy m2.
Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. Firma często wydaję gazetke promocyjną.
Ponad 80% towarów oferowanych w sklepach sieci Leroy Merlin pochodzi od sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów.

Gazetka Leroy Merlin

Gazetka Leroy Merlin wydawana jest regularnie. W gazetce można czesto znaleźć atrakcyjne promocje. Leroy Merlin przedstawia aktualną gazetkę promocyjną. Zapoznaj się z ulotką i promocjami sieci sklepów.

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Leroy Merlin w ofercie znajdziesz promocje na kosiarkę, grile, meble ogrodowe, narzedzia ogrodowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami. Kliknij w obrazek aby powiększyć gazetkę.

 

 

Dane pochodza ze strony Leroy Merlin. Jesli chcesz obejrzeć gazetkę w pełnym rozmiarze wejdź na stronę firmy

 

Promocje Leroy Merlin

Sklep Leroy Merlin przyszykował specjalną promocję. Nie czekaj skorzystaj z wyjatkowej okazji 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

LEROY MERLIN
 
leroy_merlin_logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 
 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 remontowiec
Lubię kupowac w Leroj bo ma produkty których nigdzie indziej nie można dostać. :) Niektórzy producencie robią specjalnie produkty dla tego sklepu. Polcam :o
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież