Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Hoger     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Hoger - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Hoger - gazetka, promocje, ulotka


hoger-logo


O firmie Hoger

Firma HOGER powstała w 1989 roku. Firma handluje materiałami budowlanymi. Wszystkie niezbędne produkty można znaleźć w Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych.  W ofercie Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych oraz Składnic Budowlanych znaleźć można materiały budowlane, instalacyjne, wykończeniowe polskich i zagranicznych producentów. Lokalizacja sklepów to Lubliniec i Dobrodzień. Firma Hoger posiada również węzły betoniarskie zlokalizowane w Lublińcu, Smardach Dolnych, Radzionkowie i Walichnowie oraz specjalistyczne maszyny do produkcji bloczków betonowych. W swojej ofercie firma proponuje bezpośrednie dostarczenie produktów do klienta na plac budowy.

 

Gazetka Hoger - promocje

Gazetka Hoger przedstawia najnowszą ofertę swojej firmy. Wśród nich znajdziesz promocje na różnego rodzaju materiały budowlane oraz akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Hoger. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Hoger. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Hoger.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Hoger w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Hoger

www.hoger.pl
hoger-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież