Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Fachowiec     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Fachowiec - 3.4 na 5 . Głosy: 10

Oferta gazetki promocyjnej z Grupy Fachowiec


O firmie Fachowiec

Firma Fachowiec działa już od 1991 roku. Pierwsza siedziba firmy mieściła się w Poznaniu. Była to specjalistyczna hurtownia spawalniczo-pneumatyczna. Firma ta specjalizuje się właśnie w tych 2 dziedzinach do dzisiaj. Jest to największe przedsiębiorstwo w tej branży, jakie powstało w ostatnich latach. Głównym odbiorcą usług firmy są małe oraz średnie zakłady rzemiosła, które specjalizują się właśnie w spawalnictwie oraz dystrybucji elementów pneumatycznych. Fachowiec dzięki liczbie towarów, jaka jest przeznaczona na eksport oraz import plasuje się w czołówce krajowych importerów tego rodzaju towarów. Firma dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, przestrzegając wszystkich pożądanych norm. Fachowiec szczyci się hasłem „doskonała jakość najniższa cena”, które stara się wiernie i wytrwale realizować. Z pewnością jest to jeden z największych atutów tego przedsiębiorstwa, ponieważ mało które potrafi dostarczać jednocześnie towary o wysokiej jakości i niskiej cenie. O dobrej jakości usług mogą świadczyć dziesiątki zadowolonych klientów.

 

Gazetka Fachowiec

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki Grupy Fachowiec.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od Grupy Fachowiec.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę internetową Grupy Fachowiec w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

FACHOWIEC
http://www.grupafachowiec.pl
fachowiec-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież