Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Broker     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Broker - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Gazetka Broker- promocje, ulotka


logo-broker

O firmie Broker

Firma Broker rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku w Janinie, rodzinnej miejscowości wlaściciela. Juz w 1992 roku powstał pierwszy punkt sprzedaży Hurtownia Materiałów Budowlanych. W kolejnych latach powstały następne sklepy i magazyny. W dalszej kolejności otworzono hurtownię materiałów budowlanych. Wśród asortymentu można znaleźć takie produkty jak pustaki, wełne mineralną, eternit, styropian, rynny i ościeżnice. Firma regularnie wydaje gazetki promocyjne w których można obejrzeć aktualne promocje wśród aktualnych promocje znajdziesz okazje na materiały budowlane jak i również akcesoria do domu.

 

Gazetka promocyjna Broker - ulotka

Gazetka Broker oferuje najciekawsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na materiały budowlane jak i również akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Broker. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Broker. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Broker.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Broker w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Broker

http://www.broker.stg.pl
logo-broker

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież