Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Bricoman     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Bricoman - 4.0 na 5 . Głosy: 7

Gazetka Bricoman - promocje, ulotka

bricoman-logo

O firmie Bricoman

Firma Bricoman Polska to sieć sklepów remontowo-budowlanych. Pierwszy sklep sieci Bricoman został otwarty w maju 2007 roku, w Warszawie. W następnych latach firma otwarła sklepy w Poznaniu i Białej Podlace. Cały czas planowany jest dalszy, dynamiczny rozwój sieci sklepów Bricoman. Gazetka Bricoman wydawana jest regularnie.

Bricoman Polska należy do międzynarodowej GROUPE ADEO. Grupa ta w 2008 roku zatrudniała około 55 000 pracowników, w 19 przedsiębiorstwach na całym świeci. Grupa Adeo na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych zajmuje czwarte miejsce na świecie i drugie w Europie. Do grupy należą między innymi: Leroy Merlin, Bricocenter, Bricoman, Aki, Weldom, Zodio. Market Bricoman często wydaje gazetkę promocyjną, a w niej najnowsze promocje.

 

Bricoman gazetka - promocje

Gazetka Bricoman wydawana jest regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Bricoman. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Bricoman, gazetka Bricoman Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Bricoman zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Bricoman. Aktualna gazetka promocyjna Bricoman.


Jeśli chcesz gazetkę Bricoman w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Bricoman


http://www.bricoman.pl/

bricoman-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież