Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Budowlane Brico Marche


Brico Marche
Bricomarche     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Bricomarche - 3.2 na 5 . Głosy: 44

Bricomarche - gazetka, promocje, ulotka

brico-logo

O firmie Bricomarche

Bricomarché wraz z siecią supermarketów spożywczych Intermarche należy do Grupy Muszkieterów, liczącej w Polsce ponad 185 sklepów.

Sieć sklepów Bricomarché oferuje produkty z segmentu „dom i ogród”. Pod szyldem Bricomarche działa 40 sklepów w Polsce i 600 w Europie.

Rozwój grupy nadzoruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne grupy zakładają dalszą ekspansję sieci w mniejszych miejscowościach liczacych do 70000 mieszkańców. Muszkieterowie są obecji w 8 krajach Europy i są to między innycmi następujące kraje: Francja, Portugalia, Belgia, Polska oraz kraje bałkańskie. Sieć na tę chwilę (rok 2012) zrzesza 3000 niezależnych przedsiębiorców i zatrudnia 130 000 osób. Jako zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców Grupa Muszkieterów jest liderem w Europie.

 

Gazetka Bricomarche - promocje

Gazetka Bricomarche zawsze jest aktualna. Nanowsza oferta sklepu Bricomarche. Poniżej znajdziesz aktualnę gazetkę promocyjną, a w niej najnowsze promocje Bricomarche.

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Bricomarche. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Bricomarche. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Bricomarche. Ulotka i promocje Bricomarche znajdują się poniżej.

Sprawdź oferty i promocje w gazetce Bricomarche.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Bricomarche w pełnych rozmiarach obejrzyj stronę firmy.


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Bricomarche

 

http://www.bricomarche.pl

brico-logo

 


 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #2 dora
kabina przsznicowa w gazetce po niszszej cenie niz w sklepie .Kpina
Cytuj
 
 
0 #1 Przemo2
Dobra promocja do 26 września agregat prądotwórczy za 699 zł. Akurat na działeczkę gdzie nie mam prądu. Tylko dlaczego takie promocje są na zime, a nie na lato jak się siedzi na działce?

Skuszę się przynajmniej na ostatnie koszenie trawy nie będę musiał sąsiada męczyć o prąd ;-) a tak to było: Sąsiad pożycz no wiaderko prądu :oops:
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież