Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Brico Depot     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Brico Depot - 3.8 na 5 . Głosy: 24

 

Najnowsza ulotka, gazetka promocyjna Brico Depot - promocje

O firmie Brico Depot

Brico Depot to przedsiębiorstwo składów remontowo-budowlanych. Działa ono na terenie całej Europy, również w Polsce. Siec składów dynamicznie się rozwija, z każdym rokiem otwierając nowe placówki. Właścicielem firmy jest grupa Kingfisher, potentat w dziedzinie dystrybucji artykułów do domu, wnętrza oraz ogrodu. Również ta grupa otworzyła swoją działalność w Polsce. Co wyróżnia Brico Depot spośród innych przedsiębiorstw remontowo-budowlanych ? Firma jest nastawiona głównie na bliskość, szczerość i prostotę, to kluczowe wartości przyświecające działalności firmy. Przedsiębiorstwo skupia się także na dostarczaniu nowatorskich produktów typu DIY, czyli do it yourself, co po polsku oznacza po prostu : zrób to sam. Klienci Brico Depot mogą liczyć zawsze na niskie ceny, ogromny wybór towaru oraz produkty wyłącznie znanych marek. Dzięki temu każdy, kto remontuje swój dom powinien bez problemu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne towary właśnie w tym sklepie. O dobrej jakości usług i produktów świadczą setki zadowolonych klientów.

 

Gazetka Brico Depot

Aktualna gazetka Brico Depot. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę promocyjną z Brico Depot.

Poniżej promocje, gazetka promocyjna i ulotka Brico Depot.

Aby obejrzeć promocje w gazetce wybierz poniżej market w którym robisz zakupy. Najnowsze oferta promocje w gazetce promocyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami w gazetce.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Brico Depot w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
dane pochodzą z :

BRICO DEPOT
http://www.bricodepot.pl/

bricodepot-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.


 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #4 Karolek
Przecie w Skarżysku sklep zamknięty
Cytuj
 
 
+1 #3 Waldi
Katalog Promocyjny - OK. Szkoda tylko, że promocje skończyły się 23.12.2012 roku, a na dzień 02.01.2013 r. nie ma informacji o nowych promocjach - Nowym Katalogu.
Cytuj
 
 
0 #2 Ania
Dobre promocje na niektóre materiały budowlane. Ceny lepsze niż u konkurencji, niestety nie wszystkiego, ale czasem warto jechać po konkretny produkt bo cena konkurencyjna i mozna zaoszczędzić.
Cytuj
 
 
+1 #1 iwona
super ceny
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież