Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Broń COLD STEELNóż atrapa gum. Cold Steel Rubber Training TRENCH

Nóż treningowy Cold Steel Tanto Rubber Training Trench wykonany z elastycznego tworzywa Santoprene. Nóż Cold Steel Rubber Training Trench umożliwia bezpieczny trening obrony przed ostrym narzędziem. Podczas każdego treningu obrony i szermierki zaleca się stosowanie środków ochrony oczu i twarzy. 

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 45.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Master Hunter

Master Hunter to jeden z ciekawszych noży firmy Cold Steel. Zaprojektowany jako nóż myśliwski, może także z powodzeniem spełniać rolę noża taktycznego bądź survivalowego.Konstruktorzy postawili na ergonomiczność i komfort pracy, a wszelkie ozdóbki czy gadżety myśliwskie poszły w kąt. Ten nóż to proste narzędzie, którym myśliwy, survivalowiec czy poszukiwacz przygód przygotuje żywność w lesie, oprawi zwierzynę, porąbie drzewo na ognisko.Master Hunter był testowany przez myśliwych w Australii, Afryce i na Alasce. Wszystkie testy potwierdziły jego niesamowitą przydatność i wytrzymałość. Został uznany najlepszym nożem myśliwskim przez magazyn „Ammo Magazine”.W obecnej formie nóż ma głownię z laminatu VG1 San Mai III, czyli ze stali z najwyższej półki. Jest to trzyczęściowy laminat odporny na naprężenia i udary, a jednoczenie łatwy do naostrzenia i długo trzymający ostrość.Wcześniej te modele były wykonywane ze stali Carbon V i AUS8A. W obecnej chwili, przy zachowaniu starej ceny, podniesiono jakość stali. Teraz Master hunter jest nożem któremu nie można nic zarzucić.Głownia o kształcie drop-point ma płaski szlif, dzięki czemu bez problemu tnie wszystkie materiały nie klinując się w nich. Jest także na tyle krótka, że pozwala wygodnie operować nożem podczas skórowania i cięcia.Rękojeść jest identyczna z modelem zastosowanym w Recon Tanto i SRK - klasyczna już forma dla firmy Cold Steel, którą wykonano ja z Kratonu. Na całej powierzchni ma antypoślizgową fakturę, zabezpieczając dłoń przed zsunięciem się czy odwróceniem. Nóż pewnie leży w dłoni nawet wtedy, gdy jest mokry czy ubrudzony krwią, rybim śluzem lub błotem. Na końcu rękojeści zamontowano otwór z mosiężną tulejką, który służy do przeciągnięcia linki zabezpieczającej.Pochwę wykonano z Concealex'u (odpowiednika Kydexu), który sprężystym ujściem trzyma nóż pewnie za jelec. Dzięki temu szybko można dobyć Master Huntera jedną ręką. Dodatkowym zabezpieczeniem jest żabka z zapięciem na nap. Jeśli zostanie usunięta, za pomocą kilku otworów i przelotek na obrzeżu możemy dotroczyć nóż do oporządzenia, plecaka, kamizelki czy ciała.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 439.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Gurkha Kukri Plus

Cold Steeel Gurkha Kukri Plus posiada tradycyjny zakrzywiony profil głowni, co sprzyja odpowiedniemu rozkładowi sił podczas rąbania, cięcia oraz innych ciężkich prac terenowych. Głownię o grubości prawie 8 mm, wykonano z poddanej obróbce cieplnej stali węglowej SK-5, agresywnie tnącej i łatwej w ostrzeniu. Rękojeść wykonana z Kray-Ex™ została ergonomicznie ukształtowana dzięki czemu dłoń nie męczy się podczas pracy. Przed niekontrolowanym zsunięciem się dłoni na ostrze chroni solidny jelec. Rękojeść posiada dodatkowo otwór służący do przewleczenia linki zabezpieczającej.W zestawie znajduje się pochwa do bezpiecznego przenoszenia noża, wykonana z tworzywa Secure-Ex®, z blokadą wciskową na tzw. klik.Cold Steeel Gurkha Kukri Plus to ekstremalne narzędzie, przydatne podczas każdej wyprawy w teren, bez problemu nie tylko zastępujące, ale przewyższające swą funkcjonalnością i wytrzymałością nawet siekierę.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 839.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel 27TXLC XL Recon 1 Clip Point

Recon 1 XL Clip-point to powiększona wersja dobrze znanego modelu noża taktycznego – Recon 1Recon XL posiada głowię clip-point wykonaną z nierdzewnej stali AUS 8A która ma bardzo dobre parametry jeśli chodzi o wytrzymałość na tępienie i naprężenia boczne. Bardzo łatwo i szybko można ją naostrzyć praktycznie na każdej osełce. Dodatkowo, w celu zabezpieczenia przed ewentualną korozją w trudnych warunkach klinga została pokryta czarną powłoką antykorozyjną. Do otwierania zastosowano głęboko nacinany kołek który łatwo przekręcić na druga stronę.,Największą jednak innowacją jest sama rękojeść oraz blokada.Rękojeść została wykonana tylko z G10 bez jakichkolwiek wzmocnień stalowych jak to miało miejsce w poprzednim modelu. Zaletą takiego rozwiązania jest obniżenie wagi noża.G10 jest na tyle sztywne i wytrzymałe że nóż ten wraz z nowym typem blokady TRI-AD Lock wytrzymuje 90 kg przyłożone do końca rękojeści i obciążające nóż w kierunku składania. Ten test wystarczy aby udowodnić że G10 jest dobrym i odpowiednim materiałem na rękojeść noża taktycznego.Blokada TRI-AD jest pochodną Back-lock i działa w ten sam sposób tyle że głownia nie styka się bezpośrednio z blokadą tylko ze stop-pinem który pochłania wszelkie naprężenia.Blokada ta wytrzymuje dużo więcej niż tradycyjny Back-lock dlatego też firm Cold Steel umieszcza ją w większości swoich nowych projektów.Rękojeść jest ergonomicznie ukształtowana i wygodnie trzyma się ja tak samo gołą dłonią jak i ubraną w rękawiczkę. Jej faktura pozwala operować nożem nawet gdy jest mokry lub ubrudzony np. krwią czy błotem. nóż trzyma się dobrze w każdym chwycie (standardowym, odwróconym, młotkowym)Nóż możemy przenosić w kieszeni za pomocą sprężystego klipsa. Jako że klips jest profilowany do zestawu dołączony został drugi, taka by nóż można było łatwo dopasować dla osób leworęcznych.Model Recon 1 XL to duży nóż składany, który można polecić każdemu kto szuka mocnego, wytrzymałego noża taktycznego. Niezależnie gdzie się udajemy Recon 1 nas na pewno nie zawiedzie.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 469.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Safe Maker I

Nóż Cold Steel Safe Maker I posiada podwójne ostrze z idealnie wyprowadzonym czubkiem, dzięki czemu idealnie nadaje się jako narzędzie do otwierania np. przesyłek i korespondencji pocztowej. Dobrze wyprofilowany chwyt z kratonu zapobiega wyślizgnięciu się noża nawet w spoconej lub zatłuszczonej dłoni. W zestawie wraz z nożykiem otrzymujemy pochwę wykonaną z Secure- ex oraz łańcuszek kulkowy do zawieszenie noża na szyji.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 359.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel K4 Neck Knife Serrated

Model K4 to nowość 2008 roku. Jest to zmodernizowany nóż który znajdował się w ofercie Cold Steel kilka lat temu. Teraz w nowej formie znów powrócił do sprzedaży.K4 to mały nóż typu Neck(do noszenia na szyi). Jest na tyle uniwersalny że może spełniać kilka różnych funkcji; może być nożem EDC, do samoobrony, kuchennym myśliwskim czy survivalowym.K4 posiada głownią z japońskiej stali VG1 która charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami trzymania ostrości i łatwości ostrzenia. Stal ta jest nierdzewna i wytrzymała na wszelkie nadwyrężenia. Głownia typu Drop-point posiada pełny płaski szlif i jest dosyć cienka (1,2 mm), dzięki takim parametrom nóż ma znakomite właściwości tnące. Ta wersja posiada w całości ząbkowane ostrze.Rękojeść wykonano z elastycznego Kratonu. Materiał ten jest odporny na wilgoć, temperaturę, oleje i inne związki chemiczne. Dzięki dwóm charakterystycznym wycięciom i moletowaniu nóż trzyma się pewnie i wygodnie także w dłoni mokrej, ubrudzonej czy ubranej w rękawiczkęPochwę wykonano z termoplastycznego materiału Secure-Ex które jest odpowiednikiem Kydexu. Pewnie trzyma nóż i nawet w odwróconej pozycji nie ma obawy o jego wypadnięcie.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 129.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Gwiazdka Cold Steel 80SSA SHURIKEN

Sure Strike Heavy Cold Steel to wykonana z wysokowęglowej stali, gwiazdka shuriken do rzucania, o 4 ostrych kolcach, wręcz gwarantujących wbicie się w cel. Shuriken w wersji heavy Cechy:- forma wycięta przy użyciu lasera- stal wysokowęglowa została poddana obróbce cieplnej co zapewnia jej sprężystość i wytrzymałość- wykończenie epoksydowe- cztery ostre kolce praktycznie gwarantują wbicie w cel- grubość stali: 6 mm

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 55.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Ti Lite 6

Ti lite to nóż wzorowany na klasycznych konstrukcjach noży z lat 50-tych. Projektantem tego modelu jest znany amerykański knife maker Phil Boguszewski. Ti-Lite oprócz ładnego designu jest także w pełni funkcjonalnym nożem. To typowy tactical folder przeznaczony do swobodnego noszenia na co dzień. Dzięki zastosowaniu ząbkowanego zaczepu(coś na wzór Wave) nóż otwiera sie już przy wyciąganiu z kieszeni. W ten sposób Ti-Lite jest jednym z najszybciej otwierających się noży na rynku. Szybszym nawet od automatów. Nóż mamy otwarty zaraz po wyciągnięciu z kieszeni. Nie trzeba nic dodatkowo manipulować. Oczywiście jeśli nie potrzebujemy go tak szybko otwierać możemy normalnie wykorzystać do tego kołek. Po otwarciu „zaczepy” tworzą dodatkową gardę która znakomicie chroni dłoń przed zsunięciem się na ostrze. Zaczepy można także wykorzystać do otwarcia noża zahaczając o jakikolwiek element odzieży lub oporządzenia.Smukła długa głowni a ze stali AUS 8 znakomicie nadaje się do wbijania. Cięcie tym nożem tez nie stanowi żadnego problemu. Fabrycznie nóż jest znakomicie wyostrzony. Goli włosy beż żadnego kłopotu. Stal AUS 8 ma znakomite parametry techniczne. Jest łatwa do naostrzenia, nierdzewna oraz odporna na wszelkie naprężenia.Nóż ma klasyczną konstrukcję. Na stalowym szkielecie (liners ach) zamontowane są okładki z wytrzymałego tworzywa Zytel. Okładki posiadają otwory zmniejszające wagę.Blokada to typowy Liner -lock. Nóż posiada jednostronny klips stalowy, który pewnie trzyma krawędź spodni.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 299.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Recon Tanto

Duży, mocny, pewny* Jeden z klasyków firmy Cold Steel, która pierwsza wprowadziła do masowej produkcji głownie o kształcie tanto. Model Recon - duży nóż uniwersalny, najczęściej wykorzystywany jako taktyczny. Model używany w USA przez jednostki SWAT. Podobnie, jak SRK, został wysłany z pierwszymi jednostkami amerykańskimi do Afganistanu.* Nóż jest duży (7 cali), przystosowany do noszenia przy pasie lub na kamizelce. Dzięki znacznemu wygięciu brzuśca kształt głowni zyskał na uniwersalności, więc cięcie różnego rodzaju materiałów nie sprawi nam kłopotów. Wzmocniony czubek powoduje, że nadaje się również do wyważania lub podważania.* Model wykonano ze stali AUS 8A. W starszych modelach stosowano stal Carbon V, ale bardzo wielu użytkowników narzekało na jej rdzewność. Dzięki AUS 8A wyeliminowano ten problem - to stal w stu procentach nierdzewna. Stali AUS 8A ma jeszcze inne zalety: nóż szybko można podostrzyć (dzięki dobrej konstrukcji - nawet w warunkach biwakowych), a potem długo nie wymaga ponownego ostrzenia.* Recon to jeden z tych dużych modeli, które zasługują na nagrodę w kategorii „stosunek jakości do ceny”.* Recon Tanto wytrzymuje wszelkie „nadużycia” (wyginanie, rąbanie, podważanie itp.). Teflon zabezpiecza przed odblaskami świetlnymi.* Rękojeść z Kratonu zapewnia pewny i wygodny uchwyt nawet w zabrudzonej czy mokrej dłoni. Kraton jest odporny na oleje, smary i temperaturę i dzięki temu jest prawie niezniszczalny. Na końcu rękojeści zamontowano otwór z mosiężną tulejką do przeciągnięcia linki zabezpieczającej, co może się przydać, gdy pracujemy nad wodą czy na wysokościach.* Pochwa została wykonana z Secure-exXMLLIBHACKamp;amp;rsquo;u (odpowiednika Kydexu). Sprężystym ujściem pewnie trzyma nóż za jelec, co powoduje, że Recona Tanto można szybko dobyć jedną ręką. Dodatkowym zabezpieczeniem jest żabka z zapięciem na nap. Można ją również usunąć i nosić nóż na kamizelce. Pochwa ma na obrzeżu kilka otworów i przelotek, które służą właśnie troczeniu noża do oporządzenia, plecaka, kamizelki czy ciała.* Całość to przemyślana i sprawna konstrukcja. Jeśli ktoś nie jest pewien - zapraszamy do obejrzenia DVD firmy Cold Steel. Noże przechodzą prawdziwe katusze, ale nie doznają żadnego uszczerbku.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 389.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Recon 1 Tanto Point

Jeden z najmocniejszym noży składanych firmy Cold Steel. Typowy tactical folder.Powstał jako odpowiedź Cold Steel na coraz większy popyt na składane noże taktyczne na świecie.Postanowiono stworzyć nóż który wytrzyma prawie wszystko, będzie składany, nie za duży i najważniejsze -w dobrej cenie. W ten sposób powstał Recon 1. To nóż który różni się od podobnych konstrukcji na rynku. Jest o wiele bardziej wytrzymały i odporniejszy na trudy ciężkiej pracy.Recon 1 posiada mocną wytrzymałą głownie w trzech wersjach. Dzięki temu każdy klient może dopasować nóż do swoich osobistych wymagań.Można wybierać z opcji;-Clip point (częściowo ząbkowany lub zwykły)-Spear point częściowo ząbkowany-Tanto (częściowo ząbkowany i zwykły)Głownie wykonano z nierdzewnej stali AUS 8A która znakomicie trzyma ostrość jest wytrzymała i łatwo ją naostrzyć. Pokryte zostały powłoką na bazie Teflonu. Dzięki czemu nie odbijają światła i nie klinuję sie przy cięciu twardych materiałów.Szybkie otwarcie głowni odbywa się za pomocą obustronnego dysku. Nóż łatwo otworzyć prawą lub lewa ręką -także w rękawiczkach. Głownię osadzono na stalowym szkielecie. Do niego dokręcone są okładki z wytrzymałego kompozytu G-10.(jest to prasowane pod wysokim ciśnieniem włókno szklane z żywicami epoksydowymi. Jest to materiał odporny na wszelkie udary mechaniczne, działanie kwasów i wysokiej czy niskiej temperatury.)Rękojeść zapewnia mocy i pewny chwyt nawet dłonią mokrą lub ubrana w rękawiczkę.Nóż posiada blokadę Ultra Lock- zbliżoną do Axis Lock znaną z noży Benchmade. Nóż można łatwo złożyć tak prawa ręka jak i lewą.Przenoszenie zapewnia mocy stalowy klips który można przełożyć na drugą stronę tworząc w ten sposób nóż dla osób leworęcznych.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 349.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Maczeta Cold Steel 97BAM18S Barong 18

Barong to maczeta charakterystyczna dla regionu południowo-wschodniej Azji, gdzie jest często używana w rolnictwie. Znana jest również jako efektywne narzędzie wojenne. Ten kształt ostrza popularny jest również w filipińskich sztukach walki, gdzie posiada reputację groźnej broni.Wprowadziliśmy model Barong do oferty, ponieważ stanowi również doskonałe narzędzie w sztuce przetrwania. Bez trudu przedrze się przez liany i gałęzie. Jej klasycznie ukształtowana, zakrzywiona w dół polipropylenowa rękojeść pozwala na pewny chwyt w dłoni i pomaga przeciwstawić się siłom odśrodkowym przy mocnych cięciach czy rąbaniu.Długie na niespełna 46 cm zakrzywione ostrze o kształcie liścia wykonane jest ze stali węglowej 1055. Klinga pokryta jest czarnym matowym wykończeniem antykorozyjnym. Każda maczeta posiada w zestawie pochwę Cor-Ex dla wygody noszenia i użytkowania.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 119.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Maczeta Cold Steel KOPIS W Sheath

Maczeta Kopis bazuje na broni białej, która swym rodowodem sięga czasów starożytnych. Ten rodzaj krótkiego miecza szczególną sympatia darzyli grecy, Rzymianie i Hiszpanie. Główną zaletą tej maczety jest wyraźne ciążenie na przód - jest to optymalne wyważenie do cięcia i ciosania. Ostry szpic nadaje się także do skutecznego pchnięcia. Maczta Kopis jest wyposażona w tradycyjną osłonę w kształcie litery D. Osłona jest wzmocniona metalowym szkieletem. W zestawie otrzymujemy solidną nylonową pochwę.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 145.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Dmuchawka Cold Steel B6254P 4` Big Bore

Profesjonalna dmuchawka Cold Steel 4".625 MAGNUM z zestawem 36 lotek. NOWOŚĆ 2013! Cechy:- masywniejsza i cięższa konstrukcja- ścianki o grubości 3 mm- celny zasięg do 20 metrów- średnica: 15,8 mm- w zestwie komplet 36 lotek- długość: 4 stopy ( 1219 mm )W komplecie znajdują się lotki:- 15 lotek bambusowych- 15 lotek z małą głownią- 6 lotek typu Stun BezpieczeństwoNigdy nie celuj i nie strzelaj w kierunku ludzi i zwierząt!Dmuchawki nie są zabawkami. Zaleca się nadzór osób pełnoletnich przy korzystaniu z dmuchawek przez osoby niepełnoletnie.Zwracaj uwagę na ryzyko zakrztuszenia się lotką w czasie nabierania powietrza.Noś okulary ochronne i unikaj strzelania w twarde powierzchnie mogące spowodować rykoszety.Użytkownik ponosi całą odpowiedzialność za przestrzeganie warunków bezpieczeństwa, przepisów prawa i zasad zdrowego rozsądku.Instrukcja użytkowania dmuchawkIZawsze zwracaj uwagę, aby w przewodzie dmuchawki nie znajdowały się żadne przedmioty. Nigdy nie spoglądaj z dołu w przewód dmuchawki, gdyż ewentualne przedmioty znajdująca się w środku mogą spaść do oka. Wsuń lotkę do przewodu od strony ustnika, aż do wyczucia że lotka zablokowała się w swojej pozycji. Aby celować patrz obydwoma oczami w cel. Skieruj głowę w bok aby nabrać powietrza i po nabraniu powietrza przyłóż usta do ustnika. Wyceluj wylot przewodu w cel i wykonaj silne, krótkie dmuchnięcie. Przy regularnym treningu szybko można nauczyć się celnego strzelania.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 139.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel SRK

* Najczęściej na świecie kupowany model firmy Cold Steel. Sukces zawdzięcza prostej konstrukcji, znakomitym materiałom, wytrzymałości oraz cenie. SRK to jeden z najlepszych noży w kategorii: cena - jakość. Jest to też jeden z ciekawszych noży w kategorii tactical knives.* Przeznaczony jest - co sugeruje już nazwa - do zadań survivalowo - ratowniczych (Survival Rescue Knives). Może być wykorzystywany także jako nóż myśliwski, czy narzędzie pracy na każdym biwaku. Model został wykonany z nierdzewnej stali AUS8A, prostej w ostrzeniu i całkiem dobrze trzymającej ostrość.* Podstawową zaletą jest nierdzewność. Dzięki temu nóż może być używany w warunkach ciągłego zawilgocenia. Stal AUS8A jest wytrzymała na wykruszenia i przy tej grubości ostrza zniesie nawet brutalne traktowanie. Dzięki zastosowaniu rękojeści z materiału Kraton, nóż trzyma się pewnie i bezpiecznie nawet w dłoni mokrej czy zabrudzonej.* Dzięki odpowiednim rozmiarom, przymocowany do ekwipunku nóż można wygodnie ze sobą przenosić, w czym pomaga też znakomita pochwa wykonana z materiału Secure-Ex, odpornego na temperaturę, oleje, wilgoć czy nadużycia mechaniczne. Otwory na obrzeżu pochwy pozwalają na uniwersalny montaż. W zestawie znajduje się odkręcana żabka, służąca do montażu noża na pasie. Dzięki specjalnej konstrukcji nie trzeba rozpinać pasa podczas jej zakładania.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 389.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Mini Pal W Secure Ex Sheat

Mały, ultra lekki nóż wykonany z nierdzewnej stali AUS 8, znajdzie zastosowanie w każdej sytuacji kiedy potrzebujesz  coś przeciąć. Calowe częściowo ząbkowane ostrze bez problemu otworzy list, przetnie linę lub gruby karton. Wysoce ergonomiczna rękojeść z Kratonu zapewnia pewny chwyt, nawet mokrą lub tłustą dłonią. Ze względu na rozmiary i wagę można go zawsze mieć przy sobie. W zestawie znajduje się wykonana z Secure- ex'u pochwa. - waga: 14g- grubość głowni: 2mm- długość głowni: 25mm- długość rękojeści: 41mm- materiał rękojeści: Kraton- stal: Aus8- pochwa z Secure- Ex'u

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 95.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Bowie Bushman Cordura Sheath

Ten prosty model noża survivalowego to nowa wersja znanego produktu marki Cold Steel jakim jest nóż Bushman. Noże te mają identyczną konstrukcję i są wykonane z takich samych materiałów.Różnice polegają na zastosowaniu innego kształtu głowniBushman jest najprostszym narzędziem jakie można było kiedyś zrobić samemu. Ten model łatwo dopasować do swoich preferencji-można owinąć rękojeść sznurkiem ,taśmą, taśmą klejącą, dodać rzemyk. Zawinięta rękojeść tworzy mały pojemnik w którym możemy trzymać drobne przedmioty survivalowe (zapałki, agrafki, tabletki)Nóż jest w całości pokryty odporna na uszkodzenia powłoką. Węglowa stal SK-5 zastosowana w tym modelu powoduje że nóż jest naprawdę wytrzymały. Brak jakichkolwiek połączeń konstrukcyjnych gwarantuje niezniszczalność. Dzięki zastosowaniu szerszej głowni nóż ten zdobył kilka dodatkowych funkcji-można nim kopać i używać jako łopatki np.Nóż ten możemy także nasadzić na kij tworząc w ten sposób funkcjonalną włócznię.Bushman sprawdzi się w kuchni, w garażu czy na biwaku. Jest to idealny nóż dla wędrowca który nie chce się obarczać dodatkowym ciężkim ekwipunkiem. Sprawdzi się także jako nXMLLIBHACKamp;amp;oacute;ż zapasowy do samochodu czy plecaka. Od roku 2009 wszystkie noże z serii Bushamn posiadają nowy typ pochwy zawierający kieszeń na zewnętrznej części. Można w niej przenosić dodatkowe wyposażenie survivalowe.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 119.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Miecz atrapa tworz. Cold Steel Hand Half Bokken

Miecz treningowy Cold Steel Hand and a Half Bokken ( półtoraręczny ) wykonany z tworzywa sztucznego ( polipropylenu ), jest praktycznie nie do zniszczenia. Tańszy od miecza drewnianego jest znacznie wytrzymalszy, bardziej elastyczne oraz odporny na cięcie. Bokken jest niezastąpiony w bezpiecznym treninigu walki mieczem.- materiał: polipropylen- długość głowni: 864 mm- długość całkowita: 1120mm- grubość głowni: 25mm- waga: 899g

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel Pendleton Lite Hunter

Pendleton Lite Hunter to najnowsza wersja kultowego już noża skonstruowanego specjalnie dla potrzeb myśliwych. Zaprojektował go znany knifemaker oraz myśliwy Lloyd Pendelton przy współpracy z firmą Cold steel.Nóż ten spełni wszystkie wymagania myśliwego. Jest zaprojektowany zgodnie z wytycznymi myśliwych -posiada krótką grubą głowni ę ze szlifem wklęsłym, grubą , wygodną rękojeść która pozwala pewnie prowadzić ostrze.Głownia w tym modelu jest wykonana ze sprawdzonej niemieckiej stali 4116 Krupp, która zdobywa coraz to nowe rzesze zadowolonych użytkowników . Stal ta jest łatwa do naostrzenia nawet w warunkach polowych i długo trzyma ostrość . Jest także nierdzewna.Głownia jest krótka (90,9 mm) ale w zupełności wystarczy do prac związanych ze skórowaniem lub rozbieraniem zwierzyny. Dzięki takiej kompaktowej głowni nóż wygodnie się prowadzi w ciętym materiale.Rękojeść jest wykonana z wyjątkowo wytrzymałego polipropylenu. Ma matową fakturę która zapewnia pewny chwyt, nawet w mokrej dłoni.Na końcu rękojeści znajduje się otwór do przeciągnięcia linki zabezpieczającej.Nóż mimo że jest przeznaczony dla myśliwych sprawdzi się także w innych zadaniach; w survivalu, ratownictwie, pracach codziennych.Pochwa typu fińskiego została wykonana z codury, jest lekka i wygodna w transportowania na pasie czy szelce plecaka (standard Cold steel)

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 89.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Pochwa na maczetę Cold Steel Heavy Machete

Pochwa z materiału Cor-Ex do bezpiecznego przenoszenia Heavy Machete firmy Cold Steel.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 25.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz
 

Nóż Cold Steel LEATHERNECK TANTO

Leatherneck Tanto to najnowszy z serii noży Battle Ready firmy Cold Steel.Głownię noża Leatherneck wykonano z wysokowęglowej, niemieckiej stali Krupp 4116, o dużej odporności na udar oraz łatwej do naostrzenia w warunkach polowych. Ręcznie ostrzona głownia typu tanto posiada przekrój w kształcie litery "V", dzięki czemu cięcie tym nożem to prawdziwa przyjemność.Stalowy, podniesiony ku górze jelec, zabezpiecza przed zsunięciem się dłoni na ostrze, w trakcie walki oraz wykonywania cięższych prac, np. młotkowania. NXMLLIBHACKamp;amp;oacute;ż Leatherneck posiada konstrukcję full tang, na której mocowana jest rękojeść wykonana z kratonu o głębokiej, antypoślizgowej fakturze, zapewniająca pewny i mocny chwyt nawet mokrą lub zatłuszczoną dłonią. Do bezpiecznego przenoszenia noża na pasie, otrzymujemy w zestawie pochwę z Secure-Ex.Leatherneck Cold Steel to duży nóż o wojskowym profilu, jednak dzięki swej konstrukcji, użytym materiałom oraz doskonałych parametrom cięcia sprawdzi się również doskonale w survivalu i bushcrafcie.

 • Producent: COLD STEEL
 • Sklep: Bron.pl - Nowy

PLN 289.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy COLD STEEL
Zobacz