Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżYes     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Yes - 4.3 na 5 . Głosy: 4

Katalog jubilera Yes - biżuteria

yes-logo

O firmie Yes

Firma Yes Biżuteria została założona w 1981 roku w Poznaniu. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija.

Sklepy Jubilerskie YES wyróżniają się oryginalnym wzornictwem biżuterii która charakteryzuje się wysoką jakością. Pierwszy sklep YES powstał w 1993 roku w Poznaniu. Na poczatku roku 2012 firma Yes Biżuteria ma ponad 100 salonów YES. Sklepy Jubilerskie YES, rozwijane są na zasadach franczyzy. Asortyment sklepu to biżuteria wykonana ze złota i srebra, z brylantami, diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, najmodniejsze wzory obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Biżuteria oferowana w sklepach YES, to zarówno najmodniejsze kolekcje, a także klasyczne, ponadczasowe wzornictwo. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami YES.

Katalog Yes

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Yes. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę artykułów promocyjnych z katalogu Yes. Promocje i gazetka sklepu Yes wydawane są cyklicznie.

Katalog Yes zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu.  Skorzystaj z promocji Yes. Obejrzyj promocje w katalogu, gazetce promocyjnej, ulotce.

 

Katalog Yes zawiera takie pozycje jak pierścionki, naszyjniki, bransoletki wykonane ze złota, srebra i innych szlachetnych metali. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem biżuterii Yes

 

Katalog ślubny 

Katalog Charms

 

 

Katalog Diamentowy

 

Jeśli chcesz stronę Yes w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Yes

 

http://yes.pl

yes-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież