Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Pandora     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Pandora - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Pandora - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Pandora

Firma Pandora powstała 1982 roku w Kopenhadze. W chwili obecnej firma ta zatrudnia 11000 osób z czego 7800 w Tajlandii gdzie produkuje się biżuterię. Firma Pandora projektuje, produkuje i sprzedaje ręcznie wykańczaną i nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie ze szlachetnych metali, po atrakcyjnych cenach. Firma ta dysponuje ponad 9.800 punktów sprzedaży, w tym ponad 1300 markowych salonów.

 

Gazetka Pandora - promocje

Gazetka Pandora przedstawia najciekawsze oferty handlowe tej firmy. Wśród nich znajdziesz wiele ciekawych ofert. Aktualna oferta promocyjna sieci Pandora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Pandora. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Pandora.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Pandora w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Pandora
 
http://http://www.pandora.net/pl-pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież