Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Kruk
W.Kruk     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
W.Kruk - 3.9 na 5 . Głosy: 7

Katalog W.Kruk - biżuteria, jubiler

w.kruk-logo

O firmie W.Kruk

Firma W.Kruk powstała w wieku XIX, a dokładnie w 1840 roku. Firma istnieje na rynku od ponad 170 lat co czyni z niej najstarszą firmę jubilerską w Polsce. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu W.KRUK jest ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie tej firmy zaspokajają pragnienia piękna i wyśmienitości dając jednocześnie najwyższą jakość i dbanie o najmniejszy szczegół. W.KRUK obecnie (grudzień 2011) posiada ponad 70 salonów sprzedaży biżuterii na terenie całego kraju. Salony są zlokalizowane w centrach handlowych oraz innych atrakcyjnych miejscach. Oprócz oferty biżuterii firma proponuje najlepsze i najdokładniejsze zegarki takich marek jak: Rolex, Omega, Longines, Gucci, Burberry i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną W.KRUK.

Katalog W.Kruk - promocje biżuterii

Katalog W.Kruk zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu.  Skorzystaj z promocji W.Kruk. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką W.Kruk. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę artykułów promocyjnych z katalogu W.Kruk. Promocje i gazetka sklepu W.Kruk wydawane są cyklicznie.

 Jeśli chcesz stronę W.Kruk w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

W.Kruk

 

http://wkruk.pl/

w.kruk-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież