Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna BDsklep Fresh ChoiceASIANA 250g Makaron w stylu tajskim z sosem Pad Thai z cebulką, orzechami i soją

ASIANA 250g Makaron w stylu tajskim z sosem Pad Thai z cebulką, orzechami i soja • doskonały i bogaty smak • pożywne danie • szybkie w przygotowaniu Dania gotowe marki Asiana zabiorą Cię w kulinarną podróż do orientalnych krajów Azji . Makaron w stylu tajskim z sosem Pad Thai z cebulką, orzechami i soja doskonale odwzorowuje bogactwo smaków i aromatów charakterystycznych dla tego regionu. Jeśli cenisz autentyczny i naturalny smak , którym chcesz cieszyć się gdziekolwiek jesteś bez długiego przygotowywania, brudnych naczyń i zastanawiania się, czy danie z przepisu będzie smaczne, sięgnij po ten produkt! Dania gotowe Asiana są: SMACZNE - gwarancja doskonałego i bogatego smaku dzięki oryginalnym gotowym nudlom i sosowi (nie z proszku, bez dodawania wody), prosto z Tajlandii. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, glutaminianu sodu oraz substancji wzmacniających zapach i smak. To jak smakuje zawdzięcza swoim składnikom; POŻYWNE - jedno opakowanie to dla jednej osoby pożywne danie ponieważ waży 250g; WYGODNE I SZYBKIE W PRZYGOTOWANIU - są gotowe do spożycia już po 2 min podgrzania w mikrofalówce i to prosto z pudełka, bez użycia jakichkolwiek naczyń. Wystarczy tylko połączyć i wymieszać ze sobą składniki.

  • Producent: Fresh Choice

PLN 5.49

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Fresh Choice
Zobacz
 

ASIANA 250g Makaron w stylu singapurskim z orzechowym sosem satay z soją i mleczkiem kokosowym

ASIANA 250g Makaron w stylu singapurskim z orzechowym sosem satay z soją i mleczkiem kokosowym • doskonały i bogaty smak • pożywne danie • szybkie w przygotowaniu Dania gotowe marki Asiana zabiorą Cię w kulinarną podróż do orientalnych krajów Azji . Makaron w stylu singapurskim z orzechowym sosem satay z soją i mleczkiem kokosowym doskonale odwzorowuje bogactwo smaków i aromatów charakterystycznych dla tego regionu. Jeśli cenisz autentyczny i naturalny smak , którym chcesz cieszyć się gdziekolwiek jesteś bez długiego przygotowywania, brudnych naczyń i zastanawiania się, czy danie z przepisu będzie smaczne, sięgnij po ten produkt! Dania gotowe Asiana są: SMACZNE - gwarancja doskonałego i bogatego smaku dzięki oryginalnym gotowym nudlom i sosowi (nie z proszku, bez dodawania wody), prosto z Tajlandii. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, glutaminianu sodu oraz substancji wzmacniających zapach i smak. To jak smakuje zawdzięcza swoim składnikom; POŻYWNE - jedno opakowanie to dla jednej osoby pożywne danie ponieważ waży 250g; WYGODNE I SZYBKIE W PRZYGOTOWANIU - są gotowe do spożycia już po 2 min podgrzania w mikrofalówce i to prosto z pudełka, bez użycia jakichkolwiek naczyń. Wystarczy tylko połączyć i wymieszać ze sobą składniki.

  • Producent: Fresh Choice

PLN 5.49

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Fresh Choice
Zobacz
 

ASIANA 250g Makaron w stylu chińskim z sosem Kung Pao z orzechami, soją i chili

ASIANA 250g Makaron w stylu chińskim z sosem Kung Pao z orzechami, soją i chili • doskonały i bogaty smak • pożywne danie • szybkie w przygotowaniu Dania gotowe marki Asiana zabiorą Cię w kulinarną podróż do orientalnych krajów Azji . Makaron w stylu chińskim z sosem Kung Pao z orzechami, soją i chili doskonale odwzorowuje bogactwo smaków i aromatów charakterystycznych dla tego regionu. Jeśli cenisz autentyczny i naturalny smak , którym chcesz cieszyć się gdziekolwiek jesteś bez długiego przygotowywania, brudnych naczyń i zastanawiania się, czy danie z przepisu będzie smaczne, sięgnij po ten produkt! Dania gotowe Asiana są: SMACZNE - gwarancja doskonałego i bogatego smaku dzięki oryginalnym gotowym nudlom i sosowi (nie z proszku, bez dodawania wody), prosto z Tajlandii. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, glutaminianu sodu oraz substancji wzmacniających zapach i smak. To jak smakuje zawdzięcza swoim składnikom; POŻYWNE - jedno opakowanie to dla jednej osoby pożywne danie ponieważ waży 250g; WYGODNE I SZYBKIE W PRZYGOTOWANIU - są gotowe do spożycia już po 2 min podgrzania w mikrofalówce i to prosto z pudełka, bez użycia jakichkolwiek naczyń. Wystarczy tylko połączyć i wymieszać ze sobą składniki.

  • Producent: Fresh Choice

PLN 5.49

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Fresh Choice
Zobacz
 

ASIANA 250g Makaron w stylu indonezyjskim z sosem sojowo imbirowym o smaku miodowym

ASIANA 250g Makaron w stylu indonezyjskim z sosem sojowo-imbirowym o smaku miodowym • doskonały i bogaty smak • pożywne danie • szybkie w przygotowaniu Dania gotowe marki Asiana zabiorą Cię w kulinarną podróż do orientalnych krajów Azji . Makaron w stylu indonezyjskim z sosem sojowo-imbirowym o smaku miodowym doskonale odwzorowuje bogactwo smaków i aromatów charakterystycznych dla tego regionu. Jeśli cenisz autentyczny i naturalny smak , którym chcesz cieszyć się gdziekolwiek jesteś bez długiego przygotowywania, brudnych naczyń i zastanawiania się, czy danie z przepisu będzie smaczne, sięgnij po ten produkt! Dania gotowe Asiana są: SMACZNE - gwarancja doskonałego i bogatego smaku dzięki oryginalnym gotowym nudlom i sosowi (nie z proszku, bez dodawania wody), prosto z Tajlandii. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, glutaminianu sodu oraz substancji wzmacniających zapach i smak. To jak smakuje zawdzięcza swoim składnikom; POŻYWNE - jedno opakowanie to dla jednej osoby pożywne danie ponieważ waży 250g; WYGODNE I SZYBKIE W PRZYGOTOWANIU - są gotowe do spożycia już po 2 min podgrzania w mikrofalówce i to prosto z pudełka, bez użycia jakichkolwiek naczyń. Wystarczy tylko połączyć i wymieszać ze sobą składniki;

  • Producent: Fresh Choice

PLN 5.49

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Fresh Choice
Zobacz