Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
ZIELONY LISTEK 250szt Stevia Naturalny słodzik w tabletkach

ZIELONY LISTEK 250szt Stevia Naturalny słodzik w tabletkach • naturalny wyciąg ze stevii • zawiera cukry i substancje słodzące • polecany dla osób na diecie • 250 tabletek • doskonały do deserów Stevia jest rośliną znaną od tysiącleci. Pochodzi z Ameryki Południowej. W słodziku Zielony Listek wykorzystano naturalny wyciąg ze stevii, jako główny składnik odpowiedzialny za jego słodki smak. Stevia jest rośliną znaną od tysięcy lat. Pochodzi z Ameryki Południowej. W słodziku Zielony Listek wykorzystujemy naturalny wyciąg ze Stevii, jako główny składnik odpowiedzialny za jego słodki smak. Polecany dla osób na diecie, dbających o sylwetkę oraz prowadzących zdrowy styl życia. Zamiast cukru do owoców, napojów zimnych i gorących oraz deserów.

  • Producent: Domos

PLN 12.14

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Domos
Zobacz
 

ZIELONY LISTEK 150g Stevia Naturalny słodzik w pudrze

ZIELONY LISTEK 150g Stevia Naturalny słodzik w pudrze • naturalny wyciąg ze stevii • zawiera cukry i substancje słodzące • polecany dla osób na diecie • doskonały do deserów Stevia jest rośliną znaną od tysiącleci. Pochodzi z Ameryki Południowej. W słodziku Zielony Listek wykorzystano naturalny wyciąg ze stevii, jako główny składnik odpowiedzialny za jego słodki smak. Stevia jest rośliną znaną od tysięcy lat. Pochodzi z Ameryki Południowej. W słodziku Zielony Listek wykorzystujemy naturalny wyciąg ze Stevii, jako główny składnik odpowiedzialny za jego słodki smak. 1 łyżeczka słodzi jak 3 łyżeczki cukru. Polecany dla osób na diecie, dbających o sylwetkę oraz prowadzących zdrowy styl życia. Zamiast cukru do owoców, napojów zimnych i gorących oraz deserów.

  • Producent: Domos

PLN 14.21

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Domos
Zobacz
 

DOMOS 100 tabletek Magnez B6 Forte suplement diety

DOMOS 100 tabletek Magnez B6 Forte suplement diety Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz wpływa na wchłanianie magnezu. Dawkowanie: Produkt spożywać po posiłku, popijając niewielką ilością płynu. Maksymalne zalecane spożycie trzy tabletki dziennie. Opakowanie: 100 tabletek Producent: DOMOS POLSKA Sp. z o. o. Zawartość składników odżwyczych: Jedna tabletka (0,7g) zawiera: witamina B6 1,4mg 100% ZDS, magnez 125mg 33,3% ZDS *ZDS Zalecane dzienne spożycie Trzy tabletki (2,1g) zawiera: witamina B6 4,2mg 300% ZDS, magnez 375mg 100% ZDS *ZDS Zalecane dzienne spożycie Skład: węglan magnezu, substancje wypełniające: sorbitole, sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, chlorowodorek pirydoksyny (wit B6), substancja słodząca (aspartam). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

  • Producent: Domos

PLN 8.59

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Domos
Zobacz