Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Zdrowie Vision Express


Vision Express     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Vision Express - 3.0 na 5 . Głosy: 11

Promocje i katalog Vision Express

vision-express-logo

O firmie Vision Express

Sieć sklepów Vision Express to największa w Polsce sieć salonów optycznych. Firma ta należy do grupy Pearle Europe. W sklepach optycznych Vision Express można znaleźć ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. Vision Express sprzedaje także soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji soczewek oraz wszelakie akcesoria, które ułatwią dbanie o okulary. W salonach Vision Express przed zakupem okularów można także zbadać wzrok bowiem oprócz sklepu w salonach znajdują się gabinety okulistyczne. Obejrzyj najnowsze promocje Vision Express.

Promocje Vision Express - katalog

Katalog Vision Express zawiera najnowsze promocje. Skorzystaj z promocji Vision Express.  Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Vision Express. Promocje w Vision Express wydawane są regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Vision Express. Vision Express ma ciekawe promocje zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym.

 Jeśli chcesz stronę Vision Express w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Vision Express

 

http://visionexpress.pl/

vision-express-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 MK
Nieuczciwa firma - zamówiłam w Vision Expres okulary progresywne do pracy w biurze za 1.000 PLN przez które niczego nie mogę zobaczyć. Zupełny brak ostrości do czytania, oraz w pozostałych zakresach. Wzrok zbadano mi na miejscu w gabinecie, obiecywano mi wspaniały rezultat. Wykonane szkła zamazują mi obraz, bez nich widzę znacznie lepiej. Nie ma żadnego kontaktu z osobami decyzyjnymi w zakresie wymiany szkieł. Zawsze słyszę wyjaśnienia, że niema kierowniczki, a tylko ona może podjąć decyzję, czy można wykonać nowe szkła lub zwrócić pieniądze. Wysłałam klika listów poleconych do salonu Vision Expres, jednak wszystkie wróciły z powrotem z adnotacją „nie podjęto w terminie”. Gdy zapytałam pracowników w salonie Vision Expres dlaczego nie odbierają korespondencji odpowiedziano mi, że „widocznie list został źle zaadresowany i dlatego nie dotarł do nas”. Dzisiaj nie mam pieniędzy i nie mam okularów do pracy.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież