Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Szkla.com     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Szkla.com - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Promocje i katalog Szkla.com

szkla-logo

O firmie Szkla.com

Szkla.com to sklep internetowy, który działa na rynku od 2007 roku. Firma oferuje soczewki kontaktowe renomowanych firm (Johnson&Johnson, Ciba Vision, Bausch & Lomb) oraz płyny pielęgnacyjne do soczewek w wyjątkowo niskiej cenie. Sklep ma konkurencyjne ceny. W tradycyjnym systemie sprzedaży soczewek kontaktowych (salony optyczne, lekarze optycy) soczewki są droższe o około 40 proc. Firma obniża koszty poprzez zminiejszenie marży, dokonywaniu hurtowych zakupów bezpośrednio od producentów, odpowiednie zarządzanie magazynowaniem produktów. Firma jest jednym z największych skleów internetowych w branży soczewek kontaktowych.

Promocje Szkla.com - katalog

Skorzystaj z promocji Szkla.com. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Szkla.com. Promocje w Szkla.com swydawane są regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Szkla.com. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce.

Katalog Szkla.com zawiera najnowsze promocje. Sklep optyczny szkla.com ma ciekawe promocje zarówno na soczewki jak i oprawki do okularów.Jeśli chcesz stronę Szkla.com w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Szkla.com

 

http://www.szkla.com

szkla-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież