Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Cosmedica     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Cosmedica - 3.6 na 5 . Głosy: 14

Cosmedica - Apteki i Drogerie - gazetka

cosmetica-logo

O firmie Cosmedica - Apteki i Drogerie

Nowoczesne Apteki Cosmedica usytuowane są w różnych dzielnicach Warszawy, a także w Siedlcach i we Włocławku.
Asortyment Aptek Cosmedica jest bardzo szeroki gdyż można znaleźć tam nie tylkoale również produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, sprzęt medyczny oraz kosmetyki i akcesoria przeznaczone dla dzieci i niemowląt. Kadra wyspecjalizowanych pracowników zawsze służy fachową poradą sprawie leków oraz pomocą w wybraniu tańszego zamiennika, a także w sprawach wyboru kosmetyków czy też suplementów diety. W części samoobsługowej często odbywają się konsultacje i prezentacje renomowanych firm kosmetycznych połączone z promocją.
Firma prowadzi również aptekę internetową. Oferta sklepu internetowego jest konkurencyjna w stosunku do już istniejących w sieci, a czas realizacji i dostawy bardzo szybki.

Apteka internetowa Cosmedica. Tanie kosmetyki. Odżywki, oraz suplementy diety. Tania wysyłka.

 

Cosmedica - Apteki i Drogerie

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Cosmedica . Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Cosmedica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Cosmedica zależą od tej sieci.

Aktualna gazetka promocyjna Cosmedica .

 

Poniżej znajdziesz aktualną gazetkę z sieci Cosmedica.Jeśli chcesz obejrzeć stronę Cosmedica w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Cosmedica

 

http://www.aptekacosmedica.pl/
cosmetica-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Lech
15.01.2014 zamówiłem 2 kremy,
zapłaciłem przelewem, dzisiaj jest 21.01.2014 r godzina 17.20 a towaru nie mam, nie wiem kiedy będzie
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież