Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również
ESET NOD32 Antivirus 4.0 BOX 1 stanowisko, 24 miesięce

Program antywirusowy ESET NOD32 Antivirus 4.0 zapewnia ochronę przed wirusami, spyware, adware oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną.Ochronę w czasie rzeczywistym uzupełnia skaner uruchamiany na żądanie lub według harmonogramu. Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji zapewnia ochronę również przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami.Zakupienie wersji 4.0 upoważnia do korzystania także z wersji 3.0 Cechy programu:Autoochrona - mechanizm ochrony procesów i wpisów rejestru samej aplikacji ESET zabezpieczające ja przed próba wyłączenia przez złośliwy kod. Udoskonalone leczenie - program antywirusowy w sposób inteligentny leczy i usuwa większość wykrytych infekcji bez konieczności działania ze strony użytkownika.Tryb skanowania w tle - skanowanie komputera może być przeprowadzane w tle, bez obniżania wydajności systemu.Inteligentna optymalizacja - została stworzona w celu poprawy wydajności skanowania systemu. Włączenie jej powoduje zwiększenie prędkości skanowania bez negatywnego wpływu na działanie systemu.Mniejsze pliki aktualizacji - optymalizacja silnika skanowania pozwoliła na zmniejszenie rozmiarów plików aktualizacji, zwiększono  skuteczność ochrony plików aktualizacji przed uszkodzeniem. Ochrona popularnych programów pocztowych - udostępniono skanowanie wiadomości przychodzące nie tylko w aplikacji MS Outlook, ale również w programach Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail i Mozilla Thunderbird.Monitor aktywności oraz statystyki - Monitor aktywności wyświetla informacje o połączeniu (pobieranie/przesyłanie), dysku (zapisywanie oraz odczyt z dysku), oraz informacje dotyczące zagrożeń oraz modułu Antyspam.Wsparcie dla komputerów przenośnych - program jest w stanie stwierdzić czy komputer pracuje na bateriach, dzięki czemu może przełożyć niektóre zaplanowane zadania. Informuje także użytkownika przed pobraniem większej aktualizacji.Bezpośredni dostęp do systemów plików w celu zwiększenia szybkości i wydajności działania.Blokowanie dostępu do zainfekowanych plików.Optymalizacja pod kątem Centrum zabezpieczeń systemu Windows, w tym systemu Vista.

 • Producent: Eset
 • Model: ESET NOD32 Antivirus 4.0 BOX - 1 stanowisko, 24 miesięce

PLN 157.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Eset
Zobacz
 

Gigabyte GeForce GT 640 OC 2GB DDR3 PCI E BOX

Karta graficzna GeForce GT do multimediówKarta graficzna GV-N640OC-2GI marki Gigabyte oparta jest na chipsecie GeForce GT 640 od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 3.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 8GT/s przepustowości magistrali PCI Express 3.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 3.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express. Karta oferuje obsługę złącza HDMI dostarczając możliwość odbioru cyfrowego. Złącze HDMI umożliwia entuzjastom gier płynne podłączenie do monitora LCD dostarczając największych multimedialnych doświadczeń. (Tylko 1 pojedynczy kabel HDMI jest wymagany podczas przesyłania strumieniowego dźwięku/video do urządzeń, takich jak Plazma/LCD, czy projektor.) Technologia HDCP dostarcza wzmocnionej, oszczędnej i przejrzystej metody transmitowania i odbioru cyfrowych danych w sposób podobny do DVI/HDMI.Technologia PhysX zaprojektowana jest z myślą o sprzętowej akceleracji przez wydajne procesory o setkach rdzeni. W połączeniu z wyjątkowymi możliwościami procesora graficznego w zakresie obliczeń rXMLLIBHACKamp;oacute;wnoległych, PhysX zapewnia wykładniczy wzrost mocy przetwarzania fizyki i przeniesie gry na nowy poziom dzięki możliwości symulacji bogatych środowisk. Technologia 3D Vision to kombinacja procesorów graficznych (układów GPU), specjalnych okularów 3D, oprogramowania oraz certyfikowanych wyświetlaczy i projektorów, która zapewnia na Twoim komputerze PC lub stacji roboczej porywające wrażenia 3D.

 • Producent: Gigabyte
 • Model: GeForce GT 640 OC 2GB DDR3 PCI-E BOX
 • Właściwości: GeForce GT 640 OC | 2GB | DDR3 |128-bit

PLN 302.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Gigabyte
Zobacz
 

Gigabyte GeForce GT 610 1GB DDR3 PCI E BOX

Karta graficzna GeForce GT do multimediówKarta graficzna GV-N610D3-1GI marki Gigabyte oparta jest na chipsecie GeForce GT 610 od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 2.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 5GT/s przepustowości magistrali PCI Express 2.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 2.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express. Karta oferuje obsługę złącza HDMI dostarczając możliwość odbioru cyfrowego. Złącze HDMI umożliwia entuzjastom gier płynne podłączenie do monitora LCD dostarczając największych multimedialnych doświadczeń. (Tylko 1 pojedynczy kabel HDMI jest wymagany podczas przesyłania strumieniowego dźwięku/video do urządzeń, takich jak Plazma/LCD, czy projektor.) Technologia HDCP dostarcza wzmocnionej, oszczędnej i przejrzystej metody transmitowania i odbioru cyfrowych danych w sposób podobny do DVI/HDMI.Technologia PhysX zaprojektowana jest z myślą o sprzętowej akceleracji przez wydajne procesory o setkach rdzeni. W połączeniu z wyjątkowymi możliwościami procesora graficznego w zakresie obliczeń równoległych, PhysX zapewnia wykładniczy wzrost mocy przetwarzania fizyki i przeniesie gry na nowy poziom dzięki możliwości symulacji bogatych środowisk. Technologia 3D Vision to kombinacja procesorów graficznych (układów GPU), specjalnych okularów 3D, oprogramowania oraz certyfikowanych wyświetlaczy i projektorów, która zapewnia na Twoim komputerze PC lub stacji roboczej porywające wrażenia 3D.

 • Producent: Gigabyte
 • Model: GeForce GT 610 1GB DDR3 PCI-E BOX
 • Właściwości: nVidia |GeForce GT 610 | 1 GB |DDR3 | 64 bit

PLN 141.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Gigabyte
Zobacz
 

Asus GeForce 210 Low Profile 1GB DDR3 PCI E BOX

Cicha, niskoprofilowa karta graficznaKarta graficzna oparta na chipsecie nVidia GeForce  210 ze złączem PCI-Express 3.0 x16, wyposażona w 1 GB pamięci RAM GDDR3, chłodzona za pomocą radiatora i wentylatora. Charakteryzuje się szyną danych 64 bit i maksymalną wspieraną rozdzielczością 2560 x 1600.Odporny na kurz wentylator skutecznie rozprasza ciepło, wydłużając żywotność o 25%Idealna dla komputerowych zestawów kina domowego i centrów multimedialnych dzięki niskiemu profilowi, wysokiej wydajności i niskiemu poborowi prądu.Obsługa Full HD 1080p dzięki zintegrowanemu HDMIZłącza: DVI, D-Sub, HDMI Magistrala PCI-EKarta graficzna marki ASUS oparta jest na chipsecie GeForce 210 od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 3.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 8GT/s przepustowości magistrali PCI Express 3.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 3.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express.  nVidia PhysXTo propozycja dla graczy, który dbają o najwyższy, możliwy do osiągnięcia poziom rozrywki i rozwiązań graficznych. Technologia zapewnia jeszcze bardziej realistyczne i dynamiczne wrażenia w grach komputerowych, niż kiedykolwiek przedtem. Podziwiaj eksplozje, a także postaci wyglądające jak żywe. To także wydajny mechanizm obsługi zdarzeń fizycznych (silnik fizyczny), pozwalający na stosowanie fizyki w czasie rzeczywistym w wiodących grach. Oprogramowanie PhysX wykorzystywane jest w niemalże wszystkich najnowszych grach komputerowych. Obsługa standardu DirectX 11Układ GPU klasy DirectX 11 został zaprojektowany pod kątem ultra wydajnej obsługi kluczowej funkcji tego nowego API - akcelerowanej przez GPU teselacji. Innymi słowy, nowy standard pozwala na tworzenie i obsługę jeszcze bardziej szczegółowej grafiki w 3D niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. To nowa era jakości obrazu, jeśli mowa o precyzji kształtów, ilości detali, precyzji konturów. Wystarczy choć raz skorzystać z grafiki obsługującej standard DirectX11, by zrozumieć fenomen tego rozwiązania. XMLLIBHACKamp;nbsp;  nVidia CUDACUDA jest opracowaną przez firmę NVIDIA, równoległą architekturą obliczeniową, która zapewnia radykalny wzrost wydajności oblicz...

 • Producent: Asus
 • Model: GeForce 210 Low Profile 1GB DDR3 PCI-E BOX
 • Właściwości: GeForce 210 | 1 GB | DDR3|64 bit

PLN 122.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Asus
Zobacz
 

Asus GeForce 210 Silent Low Profile 512MB (1GB Turbo Cache) DDR3 PCI E BOX

Cicha, niskoprofilowa karta graficznaKarta graficzna oparta na chipsecie nVidia GeForce  210 ze złączem PCI-Express 3.0 x16, wyposażona w 512MB pamięci RAM GDDR3 (1GB Turbo Cache), chłodzona za pomocą radiatora. Charakteryzuje się szyną danych 32 bit i maksymalną wspieraną rozdzielczością 2560 x 1600.Ekskluzywne rozwiązanie chłodzące 0dB rozprasza ciepło bez hałasuEliminuje do 66%* zakłóceń elektromagnetycznych, zarówno tych emitowanych przez kartę, jak i tych, które karta przyjmuje od innych urządzeń. Zapewnia stabilny sygnał, wyraźniejszy obraz i zwiększone bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera. Magistrala PCI-EKarta graficzna marki ASUS oparta jest na chipsecie GeForce 210 od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 3.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 8GT/s przepustowości magistrali PCI Express 3.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 3.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express.  nVidia PhysXTo propozycja dla graczy, który dbają o najwyższy, możliwy do osiągnięcia poziom rozrywki i rozwiązań graficznych. Technologia zapewnia jeszcze bardziej realistyczne i dynamiczne wrażenia w grach komputerowych, niż kiedykolwiek przedtem. Podziwiaj eksplozje, a także postaci wyglądające jak żywe. To także wydajny mechanizm obsługi zdarzeń fizycznych (silnik fizyczny), pozwalający na stosowanie fizyki w czasie rzeczywistym w wiodących grach. Oprogramowanie PhysX wykorzystywane jest w niemalże wszystkich najnowszych grach komputerowych.XMLLIBHACKamp;nbsp; nVidia CUDACUDA jest opracowaną przez firmę NVIDIA, równoległą architekturą obliczeniową, która zapewnia radykalny wzrost wydajności obliczeń dzięki wykorzystaniu mocy układów GPU. Jej funkcjonowanie polega na uwalnianiu mocy rdzeni przetwarzających układ GPU oraz wykorzyst

 • Producent: Asus
 • Model: GeForce 210 Silent Low Profile 512MB (1GB Turbo Cache) DDR3 PCI-E BOX
 • Właściwości: GeForce 210 | 512 MB | DDR3|32 bit

PLN 107.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Asus
Zobacz
 

Belkin USB Ac biała (F8Z563cw)

Belkin (F8Z563cw) to uniwersalna ładowarka USB Ac w kolorze białym. Dedykowana jest do większości urządzeń mobilnych. Podstawowe cechy urządzenia:Ładowarka USBPosiada 1 port USB – 1 A, 5V / 10.5 WKolor biały

 • Producent: Belkin
 • Model: USB Ac biała (F8Z563cw)
 • Właściwości: Belkin USB Ac biała (F8Z563cw)

PLN 37.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Belkin
Zobacz
 

Thermaltake LUXA2 Diamond do iPhone 4 4S czarny (LHA0068)

Thermaltake LUXA2 Diamond iPhone 4/4S to stylowe i eleganckie etui dedykowane telefonom iPhone 4/4S charakteryzujące się minimalistycznym wzornictwem. Diamond iPhone 4/4S wykonany jest z wytrzymałego materiału, który chroni iPhone przed uszkodzeniem od drobnych uderzeń, a teksturowana powierzchnia zabezpiecza smartfona przed pyłami i zarysowaniami. Etui ma jedynie 1 mm grubości,dzięki czemu użytkownik nie odczuwa dyskomfortu podczas użytkowania iPhone'a. Elastyczna konstrukcja sprawia, że zarówno zakładania, jak i ściąganie Diamond iPhone 4/4S z obudowy telefonu jest bajecznie proste.Dzięki udostępnieniu specjalnego otworu, użytkownik może w prosty sposób uzyskać dostęp do karty SIM umieszczonej w iPhonie, bez konieczności zdejmowania etui z telefonu. Dzięki teksturowaniu telefon świetnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej, zapewniając pełną stabilność.

 • Producent: Thermaltake
 • Model: LUXA2 Diamond do iPhone 4/4S czarny (LHA0068)
 • Właściwości: Thermaltake LUXA2 Diamond do iPhone 4/4S czarny (LHA0068)

PLN 32.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Thermaltake
Zobacz
 

Thermaltake LUXA2 Icicle do iPhone 4 4S żółty (LHA0069 A)

Thermaltake LUXA2 Icicle iPhone 4/4S to minimalistyczne etui dedykowane telefonom iPhone 4/4S. Icicle wykonany jest z wytrzymałego materiału, który zabezpiecza iPhone przed uszkodzeniem od drobnych uderzeń, a teksturowana powierzchnia chroni smartfon przed pyłami i zarysowaniami.Etui ma jedyniei 1 mm grubości, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa dyskomfortu podczas użytkowania iPhone'a. Elastyczna konstrukcja sprawia, że zarówno zakładania, jak i ściąganie Icicle z obudowy telefonu jest bajecznie proste.Dzięki udostępnieniu specjalnego otworu, użytkownik może w prosty sposób uzyskać dostęp do karty SIM umieszczonej w iPhonie bez zdejmowania etui z telefonu.

 • Producent: Thermaltake
 • Model: LUXA2 Icicle do iPhone 4/4S żółty (LHA0069-A)
 • Właściwości: Thermaltake LUXA2 Icicle do iPhone 4/4S żółty (LHA0069-A)

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Thermaltake
Zobacz
 

Hama EWS 190

Termometr mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, zapisem maksymalnej i minimalnej temperatury oraz z wyświetlaczem LCD.

 • Producent: Hama
 • Model: EWS-190

PLN 120.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Hama
Zobacz
 

Nikon D3100 Body

Niezwykle prosta w obsłudze lustrzanka cyfrowa D3100 pozwala chwytać ulotne chwile z życia każdej rodziny. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić portret rodzinny, czy ostre zdjęcie bawiących się dzieci, tryb podręcznika pozwala w jednej chwili rejestrować doskonałe zdjęcia.Funkcja nagrywania filmów D-Movie pozwala nagrywać filmy Full HD i rejestrować dynamiczne ujęcia w doskonałej jakości — zarówno w dzień, jak i w nocy.Zaawansowany mechanizm przetwarzania obrazu EXPEED 2 firmy Nikon wspomaga możliwości matrycy CMOS o rozdzielczości 14,2 mln pikseli, zapewniając doskonałą jakość zdjęć i żywe kolory. Niewiarygodnie lekka lustrzanka jednoobiektywowa D3100 ułatwia wykonywanie znakomitych zdjęć rodzinnych w każdej sytuacji.    Największe zalety lustrzanki Nikon D3100:Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 14,2 mln pikseliEXPEED 2: zaawansowany mechanizm przetwarzania obrazu opracowany przez firmę NikonTryb wysokiej czułości ISO (100–3200), który można rozszerzać do wartości 12 800Tryb podręcznika: intuicyjna pomoc dostępna w aparacieFunkcja nagrywania filmów D-Movie: filmy Full HD (1920 x 1080) Cechy Nikon D3100:Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 14,2 mln pikseli zapewnia doskonałe zdjęcia o żywych kolorach, niskim poziomie szumXMLLIBHACKamp;oacute;w i płynnych przejściach tonalnych. System przetwarzania obrazu EXPEED 2 gwarantuje ulepszone nagrywanie filmów, wysoką czułość oraz najwyższą jakość zdjęć. Tryb wysokiej czułości ISO (100–3200), który można rozszerzać do wartości 12 800: automatyczne ustawianie czułości ISO i możliwość ręcznego zwiększenia czułości do wartości ISO 12 800 za pomocą ustawienia Hi2. Umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki w celu znacznego ograniczenia ryzyka rozmycia obrazu przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów lub wykonywaniu zdjęć przy słabym oświetleniu. Tryb podręcznika: szybka i łatwa w obsłudze pomoc dostępna w aparacie. Po uzyskaniu odpowiedzi użytkownika na pytania dotyczące wykonywanego zdjęcia tryb podręcznika automatycznie optymalizuje ustawienia w celu uzyskania znakomitych wyników. Na wyświetlaczu są pokazywane przykładowe zdjęcia pozwalające sprawdzić, jaki będzie efekt zarejestrowania zdjęcia po zastosowaniu sugerowanych ustawień. Funkcja nagrywania filmów D-Movie — nagrywanie filmów Full HD (1920 x 10...

 • Producent: Nikon
 • Model: D3100 Body
 • Właściwości: CMOS |rozmiar matrycy: 23.1 x 15.4 mm|system usuwania kurzu|14.2 Mpx| do 3 fps kl/s

PLN 1139.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Nikon
Zobacz
 

Thrustmaster T Charge All NW

Thrustmaster T-Charge All NW to zestaw składający się z ładowarki na 2 kontrolery Wii, praktycznej i stylowej podstawki na kontrolery Nunchuks i Wii Remote. Dołączone 4 akumulatorki NiMH AAA pozwalają na użytkowanie od 10 do 15 godzin. Za pomocą dołączonych zasobników istnieje możliwość ładowania akumulatorów w parach. Zestaw designem nawiązuje do konsoli Wii.

 • Producent: Thrustmaster
 • Model: T-Charge All NW

PLN 59.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Thrustmaster
Zobacz
 

Thrustmaster Silver Bag do DS

Stylowa, damska torebka przeznaczona dla konsoli Nintendo DS oraz DSi - idealna na wieczory!Ciekawy, elegancki stylPodwójne zabezpieczenie konsoli w postaci suwaka i zapięcia na rzepDwie wewnętrzne kieszonki na gryW komplecie breloczek 

 • Producent: Thrustmaster
 • Model: Silver Bag do DS

PLN 22.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Thrustmaster
Zobacz
 

Zelmer 33Z023

 Zelmer 33Z023Prostownica do włosów.            Tradycja niezawodnościZelmer to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce. Jesteśmy w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności: aż 93% klientów jest zadowolonych z użytkowania Naszych wyrobów i tyle samo poleciłoby markę Zelmer znajomym. Prostownice ZelmerJak nadać włosom idealnie prosta linię? Prostownica Zelmer! Jeśli chcesz ujarzmić swoje włosy i uczynić je doskonale prostymi lub pragniesz zaskakująco odmienić swój wygląd - polecamy nasze prostownice. W łatwy sposób uzyskasz dzięki nim fryzurę, o jakiej marzysz. Duża moc pozwala na szybką gotowość do pracy, a możliwość regulacji temperatury - uzyskać optymalny efekt na włosach różnego typu. Wszystkie nasze prostownice są wyposażone w ceramiczne powłoki, dzięki czemu są bezpieczne i zapewniają idealnie gładką fryzurę. Osobom wymagającym polecamy prostownicę z powłoką ceramiczno-turmalinową, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, oraz z owalnym zakończeniem nakładek dociskających - dzięki czemu urządzenie może też pracować jako lokówka.XMLLIBHACKamp;nbsp;              Poznaj prostownicę Zelmer 33Z023 Prostownica zaprojektowana z myślą o kobietach prowadzących aktywny tryb życia dla których dbałość o piękny wygląd na co dzień jest równie ważna jak czas, który muszą poświęcić aby go osiągnąć. Dzięki bardzo dużej mocy urządzenia błyskawicznie osiąga ono żądaną temperaturę umożliwiając modelowanie włosów już w kilka chwil po włączeniu. Aluminiowe nakładki ze specjalną ceramiczną powłoką równomiernie rozprowadzają ciepło zapobiegając punktowemu przegrzewaniu włosów. Funkcja jonizacji wspomaga wygładzanie się włosów, zapewnia ich wysoki połysk oraz naturalny zdrowy wygląd.      

 • Producent: Zelmer
 • Model: 33Z023
 • Właściwości: prostownica|40 W|6 ustawień temp.|wyświetlacz LCD|ceramiczne nakładki

PLN 121.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Zelmer
Zobacz
 

Electrolux EDB 8040

Żelazko marki Electrolux, o mocy 2400 W, z pionowym uderzeniem pary. Model ten posiada system antywapienny Anti Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz żelazka, dzięki czemu przedłuża jego żywotność. System ten automatycznie odkamienia żelazko, przedłużając jego trwałość i bezawaryjność. Model ten wyposażony został również w funkcję samooczyszczania, blokadę kapania, funkcję silnego uderzenia pary, zbiornik na wodę o pojemności 400 ml oraz funkcję automatycznego wyłączania.

 • Producent: Electrolux
 • Model: EDB 8040
 • Właściwości: żelazko| 2400 W|system antywapienny|funkcja prasowania w pionie|blokada kapania

PLN 171.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Electrolux
Zobacz
 

Tefal FV 4780 Supergliss

Żelazko parowe o mocy 2400 W, z spryskiwaczem, uderzeniem pary w pionie oraz ze zbiornikiem na wodę o pojemności 300 ml. Model ten posiada regulację strumienia pary w zakresie 0-40 g/min. Funkcja samooczyszczania służy do wypłukiwania osadu powstałego wskutek używania wody, dzięki czemu wydłuża się żywotność żelazka. System easycord zapobiega gnieceniu tkanin przez kabel sieciowy.

 • Producent: Tefal
 • Model: FV 4780 Supergliss
 • Właściwości: żelazko| 2400 W|stopa Ultragliss Diffusion | system antywapienny|funkcja prasowania w pionie| blokada kapania

PLN 147.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Tefal
Zobacz
 

Amica OKC 5662 W biały

Okap kominowy Amica OKC 5662 W w kolorze białym posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 420 m3/h.Aluminiowy filtr pozwala dokładnie oczyścić powietrze ze znajdujących się w nim cząstek tłuszczu. Jest łatwy w czyszczeniu, a rodzaj materiału, z którego jest wykonany zapewnia jego długi okres użytkowania bez konieczności wymiany.System sterowania umożliwia precyzyjne ustawienie parametrów pracy urządzenia. Sterowanie mocą zasysania powietrza odbywa się za pomocą suwaka umieszczonego w na froncie okapu. Dostępne są 3 stopnie mocy zasysania oparów.W spodniej części okapu znajdują się dwa punkty świetlne. Są to lampy żarówkowe o łącznej mocy 80 W.

 • Producent: Amica
 • Model: OKC 5662 W biały
 • Właściwości: okap|kominowy|szer. 50 cm|wydajność 420 m3/h| tryb wyciągu i pochłaniacza|oświetlenie 40W

PLN 325.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Amica OKC 941 T srebrny

Okap Amica OKC 941 T posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 620 m3/h, a wydajność w trybie pochłaniacza: 580 m3/h. (Gdy okap pracuje w trybie pochłaniacza, konieczny jest filtr węglowy - dodatkowo).Wyświetlacz elektroniczny wskazuje stopień pracy wentylatora i moment czasowego wyłączenia. Okap posiada wskaźnik nasycenia filtrów, który informuje, kiedy należy wyczyścić filtr.Aluminiowy filtr ma za zadanie oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Jest wykonany z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Stanowi równocześnie ochronę przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.W dolnej części okapu znajdują się dwa punkty świetlne o łącznej mocy 40 W.  Włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika.

 • Producent: Amica
 • Model: OKC 941 T srebrny
 • Właściwości: okap|kominowy|szerokość 90 cm|wydajność 620 m3/h|tryb wyciągu i pochłaniacza|oświetlenie halogenowe 40 W|wyłącznik czasowy

PLN 965.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Amica OSC 6552 I srebrny

Okap Amica OSC 6552 I posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 335 m3/h, a wydajność w trybie pochłaniacza: 320 m3/h. (Gdy okap pracuje w trybie pochłaniacza, konieczny jest filtr węglowy - dodatkowo).Aluminiowy filtr ma za zadanie oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Jest wykonany z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Stanowi równocześnie ochronę przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.W dolnej części okapu znajduje się oświetlenie - konwencjonalne - o mocy 40 W.  Włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika. Długość przewodu elektrycznego wynosi 2,2 m.

 • Producent: Amica
 • Model: OSC 6552 I srebrny
 • Właściwości: okap|podwieszany|szerokość 60 cm|wydajność 335 m3/h|tryb wyciągu i pochłaniacza|oświetlenie 40 W

PLN 197.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Amica OTS 615 I srebrny

Okap Amica OTS 615 I posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 350 m3/h, a wydajność w trybie pochłaniacza: 300 m3/h. (Gdy okap pracuje w trybie pochłaniacza, konieczny jest filtr węglowy - dodatkowo).Aluminiowy filtr ma za zadanie oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Jest wykonany z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Stanowi równocześnie ochronę przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.W dolnej części okapu znajduje się oświetlenie - konwencjonalne - o mocy 80 W.  Włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika. Długość przewodu elektrycznego wynosi 1,2 m.

 • Producent: Amica
 • Model: OTS 615 I srebrny
 • Właściwości: okap|teleskopowy|szerokość 60 cm|wydajność 350 m3/h|tryb wyciągu i pochłaniacza|oświetlenie 80 W

PLN 272.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Amica OKC 951 S srebrno czarny

Okap Amica OKC 951 S posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 900 m3/h, a wydajność w trybie pochłaniacza: 850 m3/h. (Gdy okap pracuje w trybie pochłaniacza, konieczny jest filtr węglowy - dodatkowo).Sensor zapachu to funkcja, która powoduje automatyczne uruchomienie okapu i oczyszczenie powietrza bez udziału użytkownika. Urządzenie automatycznie dobiera intensywność i czas pracy w zależności od aktualnych potrzeb pomieszczenia kuchennego, w ktXMLLIBHACKamp;oacute;rym jest zainstalowane.Wyświetlacz elektroniczny wskazuje stopień pracy wentylatora i ustawienie czasowego wyłączenia.Aluminiowy filtr ma za zadanie oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Jest wykonany z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Stanowi równocześnie ochronę przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.W dolnej części okapu znajdują się dwa punkty świetlne o łącznej mocy 40 W.  Włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika.

 • Producent: Amica
 • Model: OKC 951 S srebrno-czarny
 • Właściwości: okap|kominowy|szerokość 90 cm|wydajność 900 m3/h|tryb wyciągu i pochłaniacza|oświetlenie halogenowe 40 W|sensor zapachu|wyłącznik czasowy

PLN 1457.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Beko CBI 7771

Beko CBI 7771 to chłodziarko-zamrażarka do zabudowy o wysokości 177 cm. Pojemność chłodziarki wynosi 193 litry, a zamrażarki znajdującej się na dole urządzenia - 49 litrów. Klasa efektywności energetycznej A+ gwarantuje niskie koszty eksploatacji - roczne zużycie prądu wynosi 274 kWh. 2 extra głębokie szuflady na warzywa oferują optymalne warunki klimatyczne oraz dużo miejsca na przechowywanie warzyw i owoców. Wyposażenie tego modelu wpływa na wygodę jego użytkowania, m.in. dzięki szklanym półkom o wysokiej trwałości. Ich całkowicie gładka powierzchnia ułatwia wycieranie ewentualnych zabrudzeń czy rozlanych płynów. Można je przenosić i dopasować wnętrze lodówki do indywidualnych potrzeb. Chłodziarka ma również dwa pojemniki na warzywa i cztery pXMLLIBHACKamp;oacute;łki na drzwiach.              XMLLIBHACKamp;nbsp;  Klasa energetyczna A+:Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A.  Uszczelka antybakteryjna - chłodzenie:Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami.  Semi No Frost (tylko zamrażalniki):Dzięki systemowi Semi No Frost, nie ma już potrzeby rozmrażania zamrażalnika. Klienci mogą cieszyć się niekłopotliwym użytkowaniem swoich produktów, bez konieczności rozmrażania.  Przezroczyste Szuflady Zamrażalnika:Przednia część szuflady zamrażalnika zrobiona jest z przeźroczystego materiału tak, że doskonale widać, jakie produkty znajdują się w środku szuflady bez konieczności wysuwania jej.  Półka na butelki:Chromowana półka na butelki zapewnia idealną przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym zwiększa wykorzystanie dostępnej przestrzeni w chłodziarce.  Komora Zero:Komora Zero - pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C.

 • Producent: Beko
 • Model: CBI 7771
 • Właściwości: chłodziarko-zamrażarka|do zabudowy|wysokość 177 cm|chłodziarka 193 l|zamrażarka 49 l|klasa A+

PLN 1426.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Beko
Zobacz
 

Amica OKS 952 T

Okap OKS 952 T Integra kominowy ma kształt odwróconej litery T zaprojektowany z dbałością o wysokiej jakości komponenty. Ponieważ Amica zwraca uwagę na wygodę użytkowania cała powierzchnia została pokryta powłoką I-Touch Free oraz posiada zdalne sterowanie. Pomaga to użytkownikowi w łatwej i wygodnej obsłudze urządzenia.I-Touch Free to powłoka, na której nie zostają odciski palców. Można dotykać więc do woli nie martwiąc się o konsekwencje w czystości.Zdalne sterowanie okap z linii Integra wyposażony jest w pilota umożliwiającego zdalne sterowanie. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu sterowania sensorowego, utrzymania w czystości panelu sterującego jest wyjątkowo proste.Oświetlenie diodowe najnowocześniejszy system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększającego estetykę urządzenia oraz niepowtarzalny klimat w kuchni. Ponadto diody zużywają znacznie mniej energii niż oświetlenie konwencjonalne.Cicha praca okapy linii Integra pracują bardzo cicho. Dodatkowo niektóre z nich mają zainstalowany silnik o dużej wydajności, ze specjalnie ukształtowana turbiną emitująca niski poziom hałasu.Aluminiowy filtr tłuszczu filtr umożliwia oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Wykonany jest on z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia.

 • Producent: Amica
 • Model: OKS 952 T
 • Właściwości: okap | kominowy|szerokość 90 cm|tryby: pochłaniacz, wyciąg

PLN 1424.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Amica
Zobacz
 

Oral B Końcówki EB 20 Precision Clean (4 szt.)

 //

 • Producent: Oral-B
 • Model: Końcówki EB 20 Precision Clean (4 szt.)
 • Właściwości: wymienne końcówki do szczoteczki|4 sztuki

PLN 46.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Oral B
Zobacz
 

Whirlpool ART 458 A 1

Chłodziarko-zamrażarka ART 458/A+/1, marki Whirlpool przeznaczona do zabudowy, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+. Pojemność netto komory chłodzącej wynosi 162 litry, wewnątrz znajdują się 3 szklane półki, z możliwością regulacji wysokości, szklana pokrywa oraz 3 balkoniki na drzwiach, służące do przechowywania drobnych artykułów spożywczych oraz do wszelkiego rodzaju butelek i puszek, które nie mieszczą się na półkach. W chłodziarce znajduje się także pojemnik na warzywa. Zamrażarka o pojemności 72 litrów, posiada 3 szuflady z przezroczystym frontem.

 • Producent: Whirlpool
 • Model: ART 458 A+ 1
 • Właściwości: chłodziarko-zamrażarka|do zabudowy|wysokość 157.6 cm|szerokość 54 cm|chłodziarka 162 l|zamrażarka 72 l|klasa A+

PLN 1228.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Whirlpool
Zobacz
 

Bosch HBC 33B550

Piekarnik elektryczny do zabudowy Bosch HBC 33B550 oferuje 8 rodzajów grzania, m.in. grill, rozmrażanie, cyrkulacja powietrza.Tylna ściana piekarnika pokryta jest specjalną warstwą EcoClean. Dzięki niej powstające podczas pieczenia zanieczyszczenia rozkładają się, a nieprzyjemny zapach jest redukowany do minimum. Pozostałe ściany chroni specjalna emalia GranitEmail. Jest ona łatwa w czyszczeniu, odporna na uderzenia, zarysowania i działanie kwasów.Automatyczne szybkie nagrzewanie pozwala oszczędzić czas i energię. Po osiągnięciu żądanej temperatury piekarnik przełącza się automatycznie na zaprogramowany sposób grzania.Chowane pokrętła ułatwiają czyszczenie frontu piekarnika.

 • Producent: Bosch
 • Model: HBC 33B550
 • Właściwości: piekarnik elektryczny|do zabudowy|szerokość 59,5 cm|8 funkcji|rozmrażanie|grill|funkcja pizza|wyświetlacz|zabezpieczenie przed dziećmi|EcoClean

PLN 2265.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Bosch
Zobacz
 

Bosch HBG 42R450E

Elektryczny piekarnik HBG 42R450E z tradycyjnym frontem, przeznaczony do zabudowy w słupku, o szerokości 59.5 cm, pojemności 62 l, w klasie energetycznej A. Urządzenie posiada 7 programów pieczenia, w tym program przeznaczony do przygotowywania większości potraw, wykorzystujący ogrzewanie górne i dolne. Użytkownik może skorzystać z funkcji automatycznego szybkiego nagrzewania. Funkcja ta oszczędza czas podczas nagrzewania piekarnika bez zwiększonego poboru energii elektrycznej. Automatyczne szybkie nagrzewanie po osiągnięciu wybranej temperatury przełącza samodzielnie piekarnik na ustawiony sposób grzania. Urządzenie posiada system chłodzenia obudowy, zabezpieczenie przed dziećmi oraz prowadnice teleskopowe.

 • Producent: Bosch
 • Model: HBG 42R450E
 • Właściwości: piekarnik elektryczny|do zabudowy|szerokość 59.5 cm|pojemność 62 l|7 funkcji|szybkie nagrzewanie|grill|klasa A

PLN 1343.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Bosch
Zobacz
 

Bosch MES 3000

 Sokowirówka Bosch MES 3000        Niewyczerpalne źródło smaku i zdrowiaSokowirówki i wyciskarki do soków to świetna inwestycja w domowe źródło zdrowia. Świeżo wyciśnięte soki z owoców i warzyw stanowią niewyczerpalne bogactwo witamin i mikroelementów, a ich smaku nie da się porównać z żadnym innym. Przygotowanie soku w naszych sokowirówkach jest bardzo proste, ponieważ można do nich wkładać całe owoce wraz ze skórką. A po użyciu elementy urządzenia można myć w zmywarce.           Zacznij dzień w dobrym stylu!Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcje z jego pracy.Sokowirówka Bosch MES 3000 idealnie nadaje się do szybkiego przygotowywania pysznego soku każdego dnia!Model o mocy 700 W z 2 stopniową regulacją prędkości posiada wiele praktycznych funkcji: automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnika, wyjmowany duży pojemnik na miąższ, pojemnik na sok z regulacją zawartości piany, łatwe przechowywanie; schowek na przewód, gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia, łatwe czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom, które nadają się do mycia  w zmywarce.Dodatkowo ten model posiada innowacyjne sitko Double Action Filter, obudowę ze stali szlachetnej, filtr ze stali szlachetnej pozwaląjący na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw, duży otwór wlotowy umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw, bez konieczności ich krojenia oraz ultramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniu.           Konsekwentne zasadyJuż od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego.      &n...

 • Producent: Bosch
 • Model: MES 3000
 • Właściwości: sokowirówka|700 W|2 stopnie prędkości

PLN 320.40

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Bosch
Zobacz
 

Bosch MSM 6B300

 Robot kuchenny Bosch MSM 6B300        Prosty przepis na ekskluzywne dania: wszechstronność, komfort i bezpieczeństwo.Roboty kuchenne doskonale pomagają przezwyciężyć opinię o trudach prowadzenia domowej kuchni. Przy ich pomocy każdy może szybko i bez większego wysiłku przygotować nawet skomplikowane dania. Łatwość użytkowania, przechowywania i pielęgnacji naszych nowych robotów nie pozostawiają nic do życzenia. Gładka powierzchnia oraz zaokrąglone narożniki urządzenia ułatwiają czyszczenie. Ponadto wiele części można myć w zmywarce. Atutem jest poręczna wielkość i kompaktowa budowa robota - zmieścisz go w każdej szafce. Komfortu dopełnia wygodne etui na tarcze i inne drobne akcesoria. Nowa koncepcja bezpieczeństwa eliminuje uruchomienie urządzenia przy niewłaściwym podłączeniu elementów wyposażenia, także wówczas, gdy nasadka miksera została przez nieuwagę zamontowana bez pokrywy. Dzięki temu wykluczyliśmy błędy w obsłudze.           Korzystaj z siły i wydajności robotXMLLIBHACKamp;oacute;wŚwieże i smaczne potrawy to cel każdego, kto lubi i ceni posiłki przygotowywane w domu. By je przyrządzić, nie trzeba być wcale mistrzem kuchni. Dzięki nowemu blenderowi ręcznemu Bosch w szybki i prosty sposób można osiągnąć profesjonalne efekty. Ten doskonały blender ręczny nie dość, że posiada niezwykle atrakcyjne wzornictwo, to służy pomocą zawsze, gdy jest potrzebny. Urządzenie to stanowi klucz do serwowania świeżych soków, domowych zup lub koktajli mlecznych każdego dnia. Z pomocą 300 W i płynną regulacją prędkości możliwości tego blendera są wprost nieograniczone. Zacznij dzień w dobrym stylu!Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcje z jego pracy.Blender Bosch MSM 6B300 O mocy 300 W jest wyjątkowo cichy idealnie nadaje się do szybkiego przygotowywania świeżych zup i sosów, jedzenia dla dzieci, koktajli i innych potraw. Pozwala na szybkie i dokładne rozdrobnienie i ubijanie produktów a wszystkie elementy zdejmowane oprócz korpusu nadają się do mycia w zmywarce. Odkręcana końcówka miksująca z tworzywa sztucznego jest odpornego na wysokie temperatury. Blender jest łatwy w czyszczeniu, końcówka miksująca ma kształt zapobiegający rozpryskiwaniu. W zestawie znajduje się przezroczysty pojemnik do miksowania ...

 • Producent: Bosch
 • Model: MSM 6B300
 • Właściwości: blender|300 W|funkcja pracy pulsacyjnej|rozdrabniacz

PLN 89.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Bosch
Zobacz
 

Siemens TW 601032

  Czajnik elektrycznySiemens TW 601032             Nic tak nie poprawia nastroju, jak filiżanka gorącej herbaty. Cenisz wygodę? Stawiasz na doświadczenie i niezawodność? Najwyższy czas, aby w Twojej kuchni zagościł drobny sprzęt gospodarstwa domowego marki Siemens. Ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań sprawia, że nasze urządzenia stają się coraz bardziej samodzielne i wyjątkowo łatwe w obsłudze. Oznacza to oszczędność czasu i przyjemność użytkowania. Herbata to jeden z najbardziej fascynujących napojów świata. Różnorodność i finezja jej smaków i aromatów jest nieskończona. Aby poznać tę niezwykłą gamę odczuć smakowych potrzeba praktycznej wiedzy, która pozwoli dotrzeć do sedna jej tajemnicy. Korzystając z tej wiedzy tworzymy nasze innowacyjne czajniki, które, dzięki ukrytej w nich technologii, potrafią wydobyć z herbaty to, co najlepsze.  Marzeniem każdego smakosza jest stworzenie swojej własnej, idealnej herbaty, która za każdym razem smakować będzie tak samo doskonale. Znawcy wiedzą, że na smak herbaty ma wpływ nie tylko jakość wody, ale też jej optymalna temperatura przy parzeniu. Każdy rodzaj herbaty wymaga konkretnej temperatury, dlatego sensorControl Heat-up pozwala na wybór 4 różnych poziomów temperatury wody: 100°C, 90°C, 80°C i 70°C. Funkcja keepWarm Sensor umożliwia natomiast utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku przez maksymalnie 30 minut od momentu zagotowania – i to niezależnie od jej ilości. CoolTouch - termoizolowana obudowa z tworzywa odpornego na przegrzania dba o bezpieczeństwo i pozwala użytkować bez  ryzyka poparzenia. Wnętrza domów są tak różnorodne jak nasze osobowości – dlatego zadbaliśmy również o rozmaitość stylistyki naszych czajników. Dla wymagających proponujemy nowy,czajnik elektryczny Sensor for Sanses model z elementami ze stali szlachetnej. Prezentuje się wyjątkowo elegancko i będzie ozdobą każdego wnętrza.      XMLLIBHACKamp;nbsp;            Czajnik TW 601032: innowacyjna technologia, doskonały design Technologia zyskuje rangę doskonałej, gdy wyprzedza swoje ...

 • Producent: Siemens
 • Model: TW 601032
 • Właściwości: czajnik bezprzewodowy| 2400 W| 1.7 litra| wyjmowany filtr

PLN 106.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Siemens
Zobacz
 

TP Link TL WN722N

Bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu TL-WN722N umożliwia podłączenie komputera lub laptopa do sieci bezprzewodowej zapewniając dostęp do szybkiego połączenia internetowego. Dzięki technologii AlignTM 1-stream opartej o standard 802.11n, karta TL-WN722N zapewnia lepszy sygnał bezprzewodowy w porównaniu do urządzeń wykorzystujących technologię 802.11g. Co istotne, dzięki dołączalnej antenie o zysku 4 dBi, zwiększony zostaje zasięg i siła transmisji danych. Korzystanie z Internetu (np. transfer plików, granie w sieci oraz transmisja wideo) jest dużo wygodniejsze. DUŻY ZYSK ANTENYDołączalna antena o zysku 4 dBi zapewnia znakomitą wydajności pracy na dużych odległościach oraz w trudnych warunkach. Urządzenie odbiera sygnał bezprzewodowy przechodzący nawet przez dwa piętra budynku. AUTOMATYCZNE WŁĄCZENIE ZABEZPIECZEŃUrządzenie posiada funkcję Quick Security Setup umożliwiającą natychmiastowe włączenie zabezpieczeń sieciowych poprzez naciśnięcie przycisku QSS na obudowie karty. Sieć komputerowa zostaje automatycznie zabezpieczona dzięki szyfrowaniu WPA2.Urządzenie TL-WN722NC wyposażone jest w stojak USB oraz dodatkowy 1,5 metrowy kabel USB. Pozwala to zaoszczędzić przestrzeń przy porcie USB komputera oraz zwiększyć odległość urządzenia od portu, przez co podłączanie i odłączanie karty jest wygodniejsze. Urządzenie posiada nowoczesną i stylową obudowę, która wkomponuje się w wystrój wnętrza domu lub biura. DLACZEGO TECHNOLOGIA AlignTM JEST LEPSZA?AlignTM to technologia opracowana przez firmę Atheros Communications, Inc, zajmującą się zaawansowanymi rozwiązaniami systemów pXMLLIBHACKamp;oacute;łprzewodnikowych dla przewodowych i bezprzewodowych sieci. Oparta o standard IEEE draft 802.11n 1-stream funkcja pojedynczego strumienia zapewnia nowej klasie urządzeń Wi-Fi większą wydajność pracy w porównaniu do podobnych cenowo urządzeń działających w technologii 802.11g. Rozwiązanie to jest kompatybilne z wysoko wydajnymi, wielostrumieniowymi produktami działającymi zgodnie z technologią MIMO 802.11n, zapewniając zgodność pracy urządzeń WLAN. Użytkownicy, którzy odchodzą od produktów działających w standardzie 802.11g na rzecz urządzeń wykorzystujących technologię Align 1-stream, zauważą duży wzrost wydajności ich domowych sieci. 

 • Producent: TP-LINK
 • Model: TP-Link TL-WN722N
 • Właściwości: karta sieciowa Wi-Fi| 802.11b/g/n|150 Mbps|antena zewnętrzna|USB

PLN 36.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy TP LINK
Zobacz