Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
Puro do Galaxy S4 mini przezroczysty (SAMSUNGS4MINISTR)

Puro do Galaxy S4 mini przezroczysty (SAMSUNGS4MINISTR) Elastyczne etui do Samsunga GALAXY S4 mini, które zapewnia tanią i skuteczną ochronę przed wgnieceniami oraz rysowaniem obudowy. Miękkie w dotyku powierzchnie gwarantują też w pełni komfortowy oraz znacznie bezpieczniejszy chwyt np. w przypadku potliwych dłoni.  Etui PURO to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zabezpieczyć swój telefon w prosty, niedrogi i jednocześnie funkcjonalny sposób. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać telefon do ładowarki, regulować głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez wyjmowania go z etui. Elastyczny materiał ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui. 

 • Producent: PURO
 • Model: Puro do Galaxy S4 mini przezroczysty (SAMSUNGS4MINISTR)
 • Właściwości: Puro do Galaxy S4 mini przezroczysty (SAMSUNGS4MINISTR)

PLN 36.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Square Cover do iPhone 5 niebieski (IPC5SQUAREBLUE)

Puro Square Cover do iPhone 5 niebieski (IPC5SQUAREBLUE)Etui wykonane z materiału odpornego na zadrapania i korozję z charakterystycznym kwadratowym wzorkiem z tyłu, połączonym z kryształkami. Square cover chroni Twój telefon przed zadrapaniami i uderzeniami, przylega idealnie do Twojego urządzenia i nie zwiększa jego wymiarów. Etui zapewnia pełny dostęp do funkcji telefonu na przednim panelu, z tyłu znajduje się otwór na aparat i diodę LED. Etui posiada ciemną chromowaną ramę.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Square Cover do iPhone 5 niebieski (IPC5SQUAREBLUE)
 • Właściwości: Puro Square Cover do iPhone 5 niebieski (IPC5SQUAREBLUE)

PLN 50.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Just Cavalli Python do Galaxy S4 czarny (JCSGS4PYTHON3)

Puro Just Cavalli Python do Galaxy S4 czarny (JCSGS4PYTHON3)Szykowne i eleganckie etui zaprojektowane przez światowej sławy projektanta Roberto Cavalliego. Kolekcja Just Cavalli made by PURO to połączenie najmodniejszych kolorów i wzorów w mobilnym wydaniu na Samsunga GALAXY S4. Gładki materiał imitujący skórę Pytona (Python) nadaje etui niepowtarzalny charakter. Wytrzymały i odporny na wstrząs materiał skutecznie zabezpieczy całą obudowę telefonu. Specjalna konstrukcja zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu oraz zapewnia możliwość używania wszystkich przycisków i funkcji telefonu. Roberto Cavalli to włoski projektant i stylista mody znany przede wszystkim ze swojego umiłowania do eksperymentowania z różnymi materiałami, fakturami i kształtami. Dzięki nawiązaniu współpracy z PURO powstały jedne z najmodniejszych etui wchodzących w skład kolekcji Just Cavalli sygnowanej nazwiskiem jednego z najbardziej rozchwytywanych designerów na świecie.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Just Cavalli Python do Galaxy S4 czarny (JCSGS4PYTHON3)
 • Właściwości: Puro Just Cavalli Python do Galaxy S4 czarny (JCSGS4PYTHON3)

PLN 78.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Smiling Speaker (SPSMILE4)

 Puro Smiling Speaker (SPSMILE4) Smiling Speaker to jedyny w swoim rodzaju głośnik przenośny podłączany do 3.5 mm gniazda słuchawek w smartfonie lub tablecie. Głośnik posiada wbudowaną baterię ładowaną przez kabel USB, dzięki czemu nie potrzebuje dodatkowego źródła zasilania. Smiling Speaker to doskonały pomysł na prezent, który ucieszy zarówno młodszych, jak i tych starszych użytkowników smartfonów oraz tabletów. Głośnik posiada w komplecie kabel ładujący USB oraz brelok. moc wyjściowa: 1 W RMS, wbudowany akumulator, ładowany przez kabel USB (w komplecie), czas odtwarzania: do 4 h 

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Smiling Speaker (SPSMILE4)
 • Właściwości: Puro Smiling Speaker (SPSMILE4)

PLN 50.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro do LG Optimus L3 (SDOPTL3LG)

Puro do LG Optimus L3 (SDOPTL3LG) W pełni przezroczysta folia zabezpieczająca ekran urządzenia przed rysowaniem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia nie pogarsza jakości wyświetlanego obrazu i gwarantuje jednocześnie poprawne funkcjonowanie ekranu dotykowego. Najdrobniejsza rysa oraz zwykły pech mogą sprawić, że wyświetlacz w twoim telefonie już nigdy nie będzie taki sam, a w najgorszym przypadku będziesz go musiał wymienić. Warto zatem zapewnić mu dodatkową ochronę w postaci specjalnej folii na ekran, dzięki której będziesz na nim oglądał zawsze to co chcesz. Do łatwego nakładania na sucho (nie zostawia śladów po kleju)Dopasowana na wymiar (nie trzeba przycinać)Ilość folii w zestawie: 2 (na przód)Zmniejsza ryzyko pęknięcia wyświetlacza podczas upadkuNie pogarsza czułości ekranu dotykowegoZupełnie przezroczysta (nie pogarsza jakości obrazu) 

 • Producent: PURO
 • Model: Puro do LG Optimus L3 (SDOPTL3LG)
 • Właściwości: Puro do LG Optimus L3 (SDOPTL3LG)

PLN 21.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro do Samsung Hercules (SDHERCSG)

Puro do Samsung Hercules (SDHERCSG) Zestaw dwóch przezroczystych folii ochronnych zabezpieczających ekran telefonu przed rysowaniem oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia nie pogarsza jakości wyświetlanego obrazu i gwarantuje jednocześnie poprawne funkcjonowanie ekranu dotykowego. Najdrobniejsza rysa oraz zwykły pech mogą sprawić, że wyświetlacz w twoim telefonie już nigdy nie będzie taki sam, a w najgorszym przypadku będziesz go musiał wymienić. Warto zatem zapewnić mu dodatkową ochronę w postaci specjalnej folii na ekran, dzięki której będziesz na nim oglądał zawsze to co chcesz. Do łatwego nakładania na sucho (nie zostawia śladXMLLIBHACKamp;oacute;w po kleju)Dopasowana na wymiar (nie trzeba przycinać)Ilość folii w zestawie: 2 (na przód)Specjalna powierzchnia redukuje ilość śladów po palcachNie pogarsza czułości ekranu dotykowegoMatowa powierzchnia nie odbija światła (Anti-Glare) 

 • Producent: PURO
 • Model: Puro do Samsung Hercules (SDHERCSG)
 • Właściwości: Puro do Samsung Hercules (SDHERCSG)

PLN 15.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Mini Car Charger czarna (MCHUSBBLK)

Puro Mini Car Charger czarna (MCHUSBBLK) Ładowarka samochodowa wyposażona w pojedynczy port USB. Nadaje się idealnie do trudno dostępnych gniazd zapalniczki samochodowej, w przypadku których podłączenie innych ładowarek może być niemożliwe. Ładowarka dostępna w dwóch kolorach. Zaledwie 5cm długości sprawia, że ładowarkę można z łatwością podłączyć do trudno dostępnych gniazd samochodowych. Napięcie wejściowe: 12-24V DC, Napięcie na wyjściu: 5V, 1A Max, Dioda LED informująca o ładowaniu podłączonego urządzenia, Kompatybilność: iPhone, iPod, inne urządzenia ładowane przez USB (smartfony, odtwarzacze MP3, nawigacje GPS)

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Mini Car Charger czarna (MCHUSBBLK)
 • Właściwości: Puro Mini Car Charger czarna (MCHUSBBLK)

PLN 35.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Case do Samsung Galaxy S5 czarny

Elastyczne etui do Samsunga Galaxy S5, które zapewnia tanią i skuteczną ochronę przed wgnieceniami oraz rysowaniem obudowy. Miękkie w dotyku powierzchne gwarantują też w pełni komfortowy oraz znacznie bezpieczniejszy chwyt np. w przypadku potliwych dłoni.Etui PURO to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zabezpieczyć swój telefon w prosty, niedrogi i jednocześnie funkcjonalny sposób. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać telefon do ładowarki, regulować głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez wyjmowania go z etui. Elastyczny materiał ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Case do Samsung Galaxy S5 czarny
 • Właściwości: Puro Case do Samsung Galaxy S5 czarny

PLN 35.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Crystal Cover do iPhone 5 rożowy (IPC5CRYPNK)

Bardzo cienkie etui do iPhona 5 wykonane z wytrzymałego i prześwitującego materiału ze specjalnym otworem na logo Apple. Etui chroni obudowę przed rysowaniem i brudzeniem się, dzięki czemu telefon jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Etui Crystal Cover to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które chcą zabezpieczyć swój telefon w prosty i funkcjonalny sposób. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać ładowarkę do nowego złącza Lightning w telefonie, regulować w nim głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez zdejmowania etui.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Crystal Cover do iPhone 5 rożowy (IPC5CRYPNK)
 • Właściwości: Puro Crystal Cover do iPhone 5 rożowy (IPC5CRYPNK)

PLN 43.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Case do Samsung Galaxy S5 przezroczysty

Puro Case do Samsung Galaxy S5 przezroczysty

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Case do Samsung Galaxy S5 przezroczysty
 • Właściwości: Puro Case do Samsung Galaxy S5 przezroczysty

PLN 35.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Case do Sony Xperia L (SNYXLSTR)

Puro Case do Sony Xperia L (SNYXLSTR)Etui do telefonu Sony Xperia L, które zapewnia skuteczną ochronę przed wgnieceniami oraz rysowaniem obudowy. Matowe powierzchnie gwarantują ponadto w pełni komfortowy i znacznie bezpieczniejszy chwyt, np. w przypadku bardzo potliwych dłoni. Etui PURO to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zabezpieczyć swXMLLIBHACKamp;oacute;j telefon w prosty, niedrogi i jednocześnie funkcjonalny sposób. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać telefon do ładowarki, regulować głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez wyjmowania go z etui. Elastyczny materiał ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui, pewny i wygodny chwyt w dłoni, idealnie dopasowane, otwór na aparat i lampę błyskową LED, z dostępem do wszystkich funkcji i przycisków.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Case do Sony Xperia L (SNYXLSTR)
 • Właściwości: Puro Case do Sony Xperia L (SNYXLSTR)

PLN 36.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Glitter Cover do Galaxy S3 srebrny (SGS3GLITTERCHA)

Puro Glitter Cover do Galaxy S3 srebrny (SGS3GLITTERCHA)Glitter to nowa, stylowa linia etui ochronnych wykonanych z twardego materiału. Charakterystycznym elementem etui jest elegancko błyszcząca powierzchnia. Efekt ten udało się uzyskać poprzez użycie brokatu w wewnętrznej warstwie etui. Etui stanowi skuteczną ochronę twojego telefonu przed rysowaniem i brudzeniem się. Dzięki matowej powierzchni telefon jeszcze lepiej leży w dłoni. Glitter Cover zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji i przycisków w telefonie. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać ładowarkę, regulować w nim głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez wyjmowania go z etui. 

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Glitter Cover do Galaxy S3 srebrny (SGS3GLITTERCHA)
 • Właściwości: Puro Glitter Cover do Galaxy S3 srebrny (SGS3GLITTERCHA)

PLN 60.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro do Galaxy S4 mini (SDSGS4MINISG)

Puro do Galaxy S4 mini (SDSGS4MINISG)Zestaw dwóch przezroczystych folii ochronnych zabezpieczających ekran telefonu przed rysowaniem oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie nie pogarszają jakości wyświetlanego obrazu i gwarantują poprawne funkcjonowanie ekranu dotykowego. Najdrobniejsza rysa oraz zwykły pech mogą sprawić, że wyświetlacz w twoim telefonie już nigdy nie będzie taki sam, a w najgorszym przypadku będziesz go musiał wymienić. Warto zatem zapewnić mu dodatkową ochronę w postaci specjalnej folii na ekran, dzięki której będziesz na nim oglądał zawsze to co chcesz. Do łatwego nakładania na sucho (nie zostawia śladów po kleju), Ilość folii w zestawie: 2 (na przód). Specjalna powierzchnia redukuje ilość śladów po palcach. Nie pogarsza czułości ekranu dotykowego. Dopasowana na wymiar (nie trzeba przycinać).

 • Producent: PURO
 • Model: Puro do Galaxy S4 mini (SDSGS4MINISG)
 • Właściwości: Puro do Galaxy S4 mini (SDSGS4MINISG)

PLN 31.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro niebieski (WP1SLIMBLUE)

Puro niebieski (WP1SLIMBLUE) Nieprzemakalne etui mające pomóc zabezpieczyć sprzęt przed czynnikami zewnętrznymi w postaci wody, piasku, itp. Etui pozwala w bezpieczny sposób używać telefonu na plaży, basenie lub podczas uprawiania spływów kajakowych oraz innych podobnych sportXMLLIBHACKamp;oacute;w. Obsługa ekranu dotykowego umożliwia robienie zdjęć, nagrywanie filmów lub sprawdzanie map i wysyłanie wiadomości bez wyjmowania telefonu z etui dodatkowo nie zakłóca ono sygnałów GPS oraz Wi-Fi. Wodoszczelne do głębokości 20 metrów przez 10 h (podwodne testy IPx8). W zestawie doczepiana smycz do noszenia etui na szyi lub w rękuKompatybilne ze wszystkimi smartfonamiWymiary: 15 x 7,6 x 1,2 cm UWAGA: Gwarancja dotyczy wyłącznie niniejszego produktu i nie obejmuje naprawy lub wymiany urządzenia, które uległo uszkodzeniu w wyniku nieszczelności tego produktu). UWAGA: Przed pierwszym użyciem należy przeprowadzić prosty test wodoszczelności polegający na włożeniu do etui np. suchej kartki papieru. Po zamknięciu etui zanurz je w wodzie na co najmniej 3 min. Po wyjęciu etui wytrzyj je dokładnie i sprawdź czy kartka papieru pozostała całkowicie sucha. W przeciwnym wypadku wymień produkt na nowy i pod żadnym pozorem nie używaj go z jakimkolwiek sprzętem elektronicznym, który mógłby ulec uszkodzeniu w wyniku dostania się jego wnętrza wody.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro niebieski (WP1SLIMBLUE)
 • Właściwości: Puro niebieski (WP1SLIMBLUE)

PLN 50.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro do Galaxy S3 Mini (SDI8190SG)

Puro do Galaxy S3 Mini (SDI8190SG) Zestaw dwóch przezroczystych folii ochronnych zabezpieczających ekran telefonu przed rysowaniem oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia nie pogarsza jakości wyświetlanego obrazu i gwarantuje jednocześnie poprawne funkcjonowanie ekranu dotykowego. Najdrobniejsza rysa oraz zwykły pech mogą sprawić, że wyświetlacz w twoim telefonie już nigdy nie będzie taki sam, a w najgorszym przypadku będziesz go musiał wymienić. Warto zatem zapewnić mu dodatkową ochronę w postaci specjalnej folii na ekran, dzięki której będziesz na nim oglądał zawsze to co chcesz. Do łatwego nakładania na sucho (nie zostawia śladXMLLIBHACKamp;oacute;w po kleju)Dopasowana na wymiar (nie trzeba przycinać)Ilość folii w zestawie: 2 (na przód)Specjalna powierzchnia redukuje ilość śladów po palcachNie pogarsza czułości ekranu dotykowegoMatowa powierzchnia nie odbija światła (Anti-Glare)

 • Producent: PURO
 • Model: Puro do Galaxy S3 Mini (SDI8190SG)
 • Właściwości: Puro do Galaxy S3 Mini (SDI8190SG)

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Crystal do Galaxy S3 przezroczysty (SGS3CRYTR)

Puro Crystal do Galaxy S3 przezroczysty (SGS3CRYTR)Lekkie i wytrzymałe etui do Samsunga GALAXY S 3. Przezroczysta obudowa oraz idealne dopasowanie sprawiają, że etui nie powiększa telefonu i dodatkowo trzyma się go wygodniej w ręku lub wyciąga z kieszeni spodni.Etui zaprojektowano tak, aby można było korzystać z wszystkich funkcji telefonu bez wyjmowania go z etui. Użytkownik może więc bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać telefon do ładowarki, regulować głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy. Etui jest idealnie dopasowane, nie powiększa telefonu. Zapewnia dostęp do wszystkich przyciskXMLLIBHACKamp;oacute;w.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Crystal do Galaxy S3 przezroczysty (SGS3CRYTR)
 • Właściwości: Puro Crystal do Galaxy S3 przezroczysty (SGS3CRYTR)

PLN 43.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Essential do Samsung Galaxy S3 biały (PCSLIMGALAXYS3WHI)

Smukłe i dopasowane na wymiar etui ochronne do Samsunga GALAXY S3. Specjalny uchwyt PULL-UP ułatwia szybkie wyciąganie telefonu na zewnątrz. Etui wykonano z wysokiej jakości skóry ekologicznej o bardzo eleganckiej i równie przyjemnej w dotyku fakturze. Kolekcja PURO Essential to idealny wybór dla tych, którzy używają etui głównie do bezpiecznego noszenia telefonu np. w torebce lub kieszeni spodni. Etui zabezpiecza go ze wszystkich stron, a specjalny uchwyt umożliwia szybkie wyciąganie telefonu w razie potrzeby.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Essential do Samsung Galaxy S3 biały (PCSLIMGALAXYS3WHI)
 • Właściwości: Puro Essential do Samsung Galaxy S3 biały (PCSLIMGALAXYS3WHI)

PLN 50.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Flipper Ultra Slim do iPhone 5 biały (IPC5FLIPWHI)

Eleganckie etui z klapką do iPhona 5 kompatybilne ze złączem Lighting. Etui chroni cały tył obudowy oraz ekran dotykowy, dzięki czemu smartfon jest odporny na rysowanie i brudzenie się. Można go też nosić bezpiecznie w np. w torebce lub w kieszeni spodni. Etui Flipper Ultra Slim gwarantuje jednocześnie rewelacyjny komfort pod względem użytych materiałów, które są bardzo przyjemne w dotyku. Całość prezentuje się bardzo estetycznie dzięki połączeniu prostych kształtów i najlepszej w tej klasie produktów jakości wykonania.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Flipper Ultra Slim do iPhone 5 biały (IPC5FLIPWHI)
 • Właściwości: Puro Flipper Ultra Slim do iPhone 5 biały (IPC5FLIPWHI)

PLN 70.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Rainbow Cover do iPhone 5 niebieski

Puro Rainbow Cover do iPhone 5 niebieski Półprzezroczyste etui ochronne dla telefonu iPhone 5. Rainbow cover chroni tył oraz boki obudowy przed uderzeniami czy zadrapaniami nie ograniczając dostępu do panelu przedniego. Specjalnie zaprojektowanie pozwala korzystać ze wszystkich gniazd telefonu jak i aparatu bez konieczności zdejmowania etui. Etui posiada dodatkowe wycięcie na znak Apple oraz logo producenta na dolnej części.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Rainbow Cover do iPhone 5 niebieski
 • Właściwości: Puro Rainbow Cover do iPhone 5 niebieski

PLN 43.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz
 

Puro Essential Slim do iPhone 5 biały (PCSLIMIPHONE5WHI)

Etui typu wsuwka do smartfonu iPhone 5. Wykonane z ekologicznej skóry posiada pasek do wysuwania urządzenia. Etui zostało dopasowane na wymiar, tak aby telefon nie wypadał i można go było nosić bezpiecznie.

 • Producent: PURO
 • Model: Puro Essential Slim do iPhone 5 biały (PCSLIMIPHONE5WHI)
 • Właściwości: Puro Essential Slim do iPhone 5 biały (PCSLIMIPHONE5WHI)

PLN 44.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PURO
Zobacz