Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Agito By DziubekaBy Dziubeka Bransoletka BOTT0502

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: pomarańczowy.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT0502
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT0502

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1005

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: zielony.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1005
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1005

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT0530

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: czerwony.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT0530
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT0530

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL2797

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry zamszowej oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: odcienie różu.Kolor metalu: złoty.Wielkość elementu ozdobnego: 3 x 2,1 cm..Długość bransoletki 18 cm z możliwością regulacji.  XMLLIBHACKamp;nbsp; Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL2797
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL2797

PLN 39.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1006

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: brązowy.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1006
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1006

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1008

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: brązowy.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1008
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1008

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1011

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: brązowy.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1011
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1011

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL2403

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry, SWAROVSKI ELEMENTS oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: pastelowy niebieski.Kolor metalu: srebrny.Średnica SWAROVSKI ELEMENTS: 0,8 cm.Wielkość elementu ozdobnego: 2,5 x 4,3 cm.Długość bransoletki: 18 cm z możliwością regulacji.XMLLIBHACKamp;nbsp;  Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL2403
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL2403

PLN 69.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL2794

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry zamszowej oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: zielony oraz odcienie żółtego.Kolor metalu: złoty.Wielkość elementu ozdobnego: 2,3 x 1,8 cm.Długość bransoletki 18 cm z możliwością regulacji. XMLLIBHACKamp;nbsp;  Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL2794
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL2794

PLN 42.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1009

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: zielony.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1009
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1009

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL1999

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry, SWAROVSKI ELEMENTS oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: czarny.Kolor metalu: różowe złoto.Średnica SWAROVSKI ELEMENTS: 0,8 cm.Wielkość elementu ozdobnego: 2,5 x 4,3 cm.Długość bransoletki: 18 cm z możliwością regulacji.   Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL1999
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL1999

PLN 79.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1012

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: miętowy.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1012
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1012

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1014

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: czarny.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą rXMLLIBHACKamp;oacute;wnież gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1014
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1014

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT0528

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: fioletowy.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT0528
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT0528

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1010

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: czerwony.Kolor metalu: różowe złoto.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1010
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1010

PLN 34.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL2516

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry, SWAROVSKI ELEMENTS oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: różowy.Kolor metalu: srebrny.Średnica SWAROVSKI ELEMENTS: 0,8 cm.Wielkość elementu ozdobnego: 2,5 x 4,3 cm.Długość bransoletki: 18 cm z możliwością regulacji.   Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, ktXMLLIBHACKamp;oacute;rzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL2516
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL2516

PLN 69.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BIL3190

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry zamszowej oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: paselowz róż, fiolet, szary.Kolor metalu: złoty.Wielkość elementu ozdobnego: 2 x 2,5 cm..Długość bransoletki 18 cm z możliwością regulacji. XMLLIBHACKamp;nbsp;  Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BIL3190
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BIL3190

PLN 42.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BOTT1007

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka oraz metalu antyalergicznego.Kolor sznurka: czarny.Kolor metalu: srebrny.Wielkość metalu: 3 x 1 cm.Długość bransoletki: ok 54 cm.    Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BOTT1007
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BOTT1007

PLN 30.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BC0493

Bransoletka wykonana z wysokiej jakości skóry, ceramiki oraz metalu antyalergicznego.Kolor skóry: zielony.Kolor metalu: złoty.Średnica ceramiki: ,2cm; 1,6cm.Długość bransoletki: ok. 21cm.  Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyrXMLLIBHACKamp;oacute;żnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BC0493
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BC0493

PLN 143.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz
 

By Dziubeka Bransoletka BG0018

Bransoletka wykonana z metalu szczotkowanego i matowionego oraz cyrkonii.Kolor metalu: złoty.Średnica wewnętrzna 6 cm.Szerokość: od 1 cm do 1,5 cm. Oferta marki BY DZIUBEKA, to oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki. Biżuteria, którą cechuje niewymuszona elegancja. Idealna do pracy, do noszenia na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek - głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują biżuterię By Dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach zdjęciowych i artykułach o modzie. Biżuterię By Dziubeka można zobaczyć na łamach pism: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape, Pani, Twój Styl, Grazia i innych. Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i broszki By Dziubeka noszą również gwiazdy m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Agnieszka Popielewicz, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Marieta Szymoniak, Anna Bosak i inne. 

 • Producent: By Dziubeka
 • Model: Bransoletka BG0018
 • Właściwości: By Dziubeka Bransoletka BG0018

PLN 49.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy By Dziubeka
Zobacz